Wpis z mikrobloga

Tak przymierzałam się długo do tej australijskiej edycji ale teraz już chyba nie będę oglądać polskiej bo wydaje się za nudna :D

Jesse wg mnie bardzo przypomina z wyglądu i może trochę z zachowania Joe z You

Cameron Stiflera z wyglądu (chociaż nie wiem dlaczego przyszedł mi na myśl bo ledwo go kojarzę :D )

Tahnee którąś aktorkę ale nie mogę sobie przypomnieć którą…

Czuję straszną żenadę jak widzę najstarszą parę czyli Melissa i Josha. Aż trudno uwierzyć że ich razem dobrali. Biedny facet.

Harrison, okropny typ …widać że wzięty do programu dla dymogenności. Szkoda dziewczyny.

Jeszcze kompletnie zaufania nie wzbudza we mnie Adam. To jak się ucieszył że jednak nie będzie sprawdzany jego tel i w jaki sposób zmanipulował dziewczynę było podejrzane.

#mafsaustralia
  • 17
  • Odpowiedz
Czuję straszną żenadę jak widzę najstarszą parę czyli Melissa i Josha.


@Olaca: Też mi jego żal,bardzo bo cokolwiek by nie robił mówi jest na przegranej pozycji mając partnerkę która ewidentni ma objawy hiperseksualności.Ona szaleje a on coraz bardziej przerażony czuje się zawstydzony co może się skończyć u niego impotencją,tym bardziej że to wszystko co się dzieje u nich w strefi ,,łóżkowej'' jest poruszane publicznie

Harrison, okropny typ …widać że wzięty do
  • Odpowiedz
  • 3
@Amikamamy:
Mellisa i Josh: całkowicie się zgadzam. Czy ona sobie nie zdaje sprawy ze takim gadaniem i naciskaniem on będzie miał jeszcze większe problemy ? Przecież to jest taka presja. Szkoda, bo naprawdę trafił jej się fajny facet. Gdyby chciała go trochę poznać, na pewno on nie miałby nic przeciwko żeby też właśnie się bardziej zaangażować i w łóżku. Tym bardziej że zgodził się na to pierwszej ich nocy.

Harrison i
  • Odpowiedz
@Olaca: ale na ceremini zaangażowania ten gamoń Harrison widać było jak go ruszyło, cały czerwony, klata mu latała bo tak szybko oddychał. Mnie się wydaje, że on poszedł dla lansu na insta i ze względu na popularność, bo widział , że się pisze o tych uczestnikach z jakimi teraz są partnerkami itp. O nim też będą pisać jak o największym tępaku wszystkich edycji. Cały plan siadł, bo przyjaciółka panny młodej go
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: no to może nie tak do końca,ale ,,wielki młot '' jest bardzo ważny dla nie ,bo jeśli ma to chcicca seksualność pięknie gra a to Meliskę najbardziej rajcuje i tu żadna meliska jej nie pomoże ( ͡º ͜ʖ͡º)
Biedny Ci on,
on nawet nie wie jak ma się bronić ,co powiedzieć ,bo tam ciągle są na podsłuchu a publicznie na te tematy nie będzie się
  • Odpowiedz
  • 1
@Barbarellaa: najgorsze jest to, że jakby facet się tak zachowywał jak mamuśka to byłoby to o wiele gorzej odebrane. Straszne jest takie naciskanie na intymność
  • Odpowiedz
@Amikamamy: jestem :* Mam takiego covida jak parę lat temu. Ledwo zipię. Wyrzucam bolesne płuca przez gardło, wszystko płonie itd. itp. Pisałam po obejrzeniu odcinków, ale coś tam się zadziało i za dużo czasu, nie zapisało się. Czytam, co piszecie, zgadzam się, o ;)
  • Odpowiedz
@MajaF1:

Mam takiego covida


@MajaF1: O matulu :( kuruj się mała,dbaj o siebie,chociaż ten Covi znowu daje popalić,u mnie też coraz więcej koleżanek załapało mcnego Covida pomimo wszystkich szczepień które zaliczyły,a dwie z nich przechodziły już raz ciężko ,co to się znowu zaczyna dziać
  • Odpowiedz
największa żałość bierze jak się ogląda Mellisę sex-mamuśkę, czuję zażenowanie. Może specjalnie jej dali normalnego faceta żeby zobaczyła, że na czyms innym życie polega, nie na lataniu po tinderrach i innych sex apkach ze wścieklizną macicy i że miarą wartościowania człowieka nie jest jego wyczynowść i przydatność sexualna


@Barbarellaa: Też mi się wydaje, że jej dali spokojnego i opiekuńczego faceta, żeby ją trochę przystopować i pokazać im jak może wyglądać normalny
  • Odpowiedz
  • 0
@MajaF1
A skąd jesteś?
W Gdyni jakieś półtora miesiąca/miesiąc temu 'kazdy' chodzil albo z katarem, albo z kaszlem, albo z rewolucjami zoladkowymi. Ale ostatnio jakby się uspokoilo
  • Odpowiedz
  • 1
Czy to możliwe, że producenci w dobrej wierze zaprosili Melisse do programu? Czy to raczej po to żeby było się z kogo pośmiać?
  • Odpowiedz
@m00nka: czasem ciężko uwierzyć, że kogoś zapraszają w dobrym celu, widząc, jak ich łączą... jednak oglądalność się liczy.. seksoholiczka ze zwyczajnym facetem, szukającym przyjaźni i miłości... cóż... to naprawdę nie miało prawa się udać.
Ja z mazowieckiego. Tu chyba każdy chory chodzi ;)
  • Odpowiedz