Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze zrozumiałem? Nowy rozdział to jeszcze większe bezbeckie śmieszkomateriały? Nie dostrzegają, że teraz growy yt chętniej oglądany jest w formie takiej jak UV (który swoja drogą był w TVGry i GOLu) czy Mestre?

#tvgry
  • 10
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: Odniosłem to samo wrażenie. Postawienie na śmieszki heheszki i content dla nastolatów. I tak ich nie oglądałem od czasu rozłamu ekipy, TZO też nie oglądam bo są bezbeccy - interesuje mnie publicystyka. I widzę żaden z tych kanałów w to nie celuje.
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: mi się wydaje, że TZO nie celowało w publicystykę żeby być czymś innym. Z kolei tvgry celowało już tyle razy w wiele rzeczy, ale jakoś nie potrafili trafić. Tak jak i cały GOL, który powoli staję się pudelkiem.
  • Odpowiedz
  • 10
@Zoriuszka: samemu myślałem, że TZO będzie trzymało poziom, ale już po pierwszych materiałach było wiadomo w jaki content celują i do kogo celują. Bezbeckie materiały, z tytułem pisanym caps lockiem, kierowane dla gimbazy. Masakra jaki to gniot.
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: jak coś - materiały w klasycznym stylu będą, ale na TVGry+. Ja dam szansę, tak jeszcze przez miesiąc temu nowemu-staremu. Swoją drogą, masz to Q&A od UV? Bo inny wypoczek, nie odzywa się.
  • Odpowiedz