Wpis z mikrobloga

To co odstawił Braun to była niezła akcja pod publiczkę. Inaczej ciężko uwierzyć że są nagrania od momentu jak podchodzi po gaśnicę i dopiero z nią szarżuje na Chanukę... ale...
Pomijając mój stosunek do niego to taka luźna myśl mnie naszła. Jak posłanka Joanna Scheuring-Wielgus urządzała happening w trakcie mszy to jakoś nikomu to nie przeszkadzało LINK . A dokładniej to sąd nie dopatrzył się znamion "obrazy uczuć religijnych" a przecież uczestnicy mszy mogli poczuć się obrażeni zakłócaniem obrządku. Może to dlatego że jest to posłanka Lewicy, a jednym z postulatów jej partii jest wykreślnie Art. 196 KK czyli "obrazy uczuć religijnych"?
Więc ja się zastanawiam czemu ją sąd uniewinnił a Brauna już skazano. Ciekawe jak się dalej ta akcja rozwinie ;)

PS: Mencen informował że Hołownia kazał wyrzucić Brauna, inaczej zabiorą wicemarszałka Bosakowi. Braun stałby się bezpartyjny. Mencen powiedział że się zastanawiali co z nim zrobić ale nikt im nie będzie mówił jak mają swoją partią zawiadować i go nie wyrzucą, a co zrobi Hołownia to nie ich problem. Trudno. Do tego podobno też chciał by Bosak uczestniczył w obrzędzie Chanukowym w sejmie. Nie znam się na prawie, ale czy to nie jest przypadkiem szantaż lub próba wymuszenia określonego działania? Nie wiem choć się domyślam.

Zapraszam do komentowania.

(obrazek dla atencji xD)
#polityka #polska #bekazlewactwa #heheszki
Pobierz severh - To co odstawił Braun to była niezła akcja pod publiczkę. Inaczej ciężko uwie...
źródło: Braun gasnica zaspiewa tango xD
  • 2
@severh: dobrym ruchem by było jakby Bosak użył karty katolicyzmu, zgodnie z katechizmem katolikowi nie wolno uczestniczyć w obcych obrzędach