Wpis z mikrobloga

Piękny kwik lewactwa które nie rozumie że są ludzie którzy będą bronić wyższych wartości - moralności, tradycji, dumy z własnej tożsamości czy nawet rasy i nie ma w tym nic złego. Na tym polega wolność, którą zawsze uważałam za wartość najwyższą.

Lewactwo to zamordyści którzy nienawidzą wolności.

#polityka #ideologia #sejm #braun #przemyslenia
  • 11
  • Odpowiedz
@AIicja: pamiętam jak kiedyś niektórzy manifestowali swoje wartości w kościołach i był kwik prawactwa. Więc Ja tu raczej widzę moralność kalego..
  • Odpowiedz
Piękny kwik lewactwa które nie rozumie że są ludzie którzy będą bronić wyższych wartości - moralności, tradycji, dumy z własnej tożsamości czy nawet rasy i nie ma w tym nic złego

@AIicja: XD, no wandalizm i walenie ludziom gaśnicą po twarzach to "obrona wyższych wartości". Leczcie się.
  • Odpowiedz
  • 1
@donaldJretard: Nawet żydzi pochwalili ten incydent w sensie zachowanie Grzegorza Brauna, że to były faktycznie satanistyczne rytuały. A jak nie rozumiesz dlaczego użył gaśnicy to nawet nie zamierzam z tobą dłużej dyskutować.

To ta sama metafora jak użycie gaśnicy na osobę palącą papierosa na stacji benzynowej. Tzw overkill. Coś co manifestuje siłę walki z wrogiem czy złem.
  • Odpowiedz
Nawet żydzi pochwalili ten incydent w sensie zachowanie Grzegorza Brauna, że to były faktycznie satanistyczne rytuały.


@AIicja: XDDDD lecz się.

Tzw overkill. Coś co manifestuje siłę walki z wrogiem czy złem.

Ej a jak ja uznam kościół katolicki za satanistyczny, bo przecież tylko zielonoświątkowcy mają rację to też mogę wparować na mszę i nawalać w hostię gaśnica bo przecież walczę ze złem?
Czy jakby ktoś ci przebił opony w samochodzie to
  • Odpowiedz
  • 0
@donaldJretard: działanie Brauna polegało na gaszeniu świec, a nie bezpośrednim atakowaniu ludzi, tamta kobieta zachowała się idiotycznie i na własne życzenie naraziła się na działanie gaśnicy. Ty piszesz o aktach wandalizmu, tym bardziej pozbawionych jakiejkolwiek symboliki.

1/3 Polaków stoi za Grzegorzem Braunem, a ty piszesz że co by było gdybyś sobie sam coś ubzdurał. Do tej pory nie miałeś jednego sensownego argumentu, dlatego czarnolisto.
  • Odpowiedz
działanie Brauna polegało na gaszeniu świec, a nie bezpośrednim atakowaniu ludzi, tamta kobieta zachowała się idiotycznie i na własne życzenie naraziła się na działanie gaśnicy.

@AIicja: No faktycznie bronienie mienia jest idiotyczne XD.

Ty piszesz o aktach wandalizmu, tym bardziej pozbawionych jakiejkolwiek symboliki.

Jak to pozbawionych symboliki? A walka z satanistycznym kościołem i sługami zła takimi jak ty?

1/3 Polaków stoi za Grzegorzem Braunem

XD
  • Odpowiedz