Wpis z mikrobloga

Jeśli faktycznie ma dojść to całkowitej czystki w TVP, to mam nadzieję, że nowa władza nie zapomni o aktorach drugoplanowych telewizyjnej propagandy, którzy teoretycznie byli odpowiedzialni za rozrywkę. Kamela, który szmacił się aż milo, memlał Kurskiemu na scenie aż samemu Jacusiowi było glupio, Popkom romansującym w mailach z Dworczymiem czy innym Patyrom. Wypieprzyć wszystkich, włącznie z kamerzystami.

Klarenbachy, Kanie, Rachonie poradzą sobie. Telewizja Republika na nich czeka, wrócą szczury skąd przyszły w 2015.Taki Kłeczek nie zdziwie się jak wstąpi też oficjalnie w szeregi PiSu. Niestety prezenterzy odpowiedzialni za rozrywkę, którzy praktycznie całe życie są związani TVP i pracowali w niej również przed 2015 czeka znacznie gorszy los. Wylądują na śmietniku telewizji, mam przynajmniej taką nadzieję. Tego wam kochani życzę.

#tvpis #bekazpisu #polityka
eleganckichlopak - Jeśli faktycznie ma dojść to całkowitej czystki w TVP,  to mam nad...

źródło: temp_file2073550065725292965

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: każdy kto swoją twarzą firmował ten ściek powinien zostać rozliczony i ukarany. Chyba, że chce być świadkiem koronnym i jednym z twarzy refleksji. Oczywiście, dobrowolnie, jakaś kara i tak będzie musiała być zastosowana. Nie jestem bezwzględnym krytykiem PiSu ale min. telewizję publiczną totalnie #!$%@? i za naruszenie dobrego imienia telewizji publicznej należy się surowa kara.
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: mam mieszane uczucia co do tych, którzy byli tam od zawsze. Nie znam ich sytuacji prywatnej, innych perspektyw, potrzeb. Chyba nie chciałbym im źle życzyć, ale pstryczek się należy za niektóre zachowania

A rachoniow i danusie powinno się po stokroć bardziej rozliczyć, niż zwykłego bandytę
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: akurat kamela to nie kojarzę by uczestniczył w propagandzie pisu. Jasne, pracował tam, ale był neutralny. Ot kamel po prostu był chyba w tvp od zawsze. To trochę tak jakby się Makłowicza #!$%@?ć, że nagrywał programy dla tvp (ale go akurat pis próbował wykorzystać w polityce więc uciekł) albo Tadeusza Sznuka. Zamiast się skupiać na Kamelu i nic nie znaczących rzemieślnikach to w pierwszej kolejności powinni się zająć wężami, choleckimi,
  • Odpowiedz
@Shashek: o #!$%@?, jaki cringe xD ale wciąż kwestia jest taka, czy po za lizaniem dupy pracodawcy faktycznie udzielał się politycznie i np atakował opozycję jako pracownik tvp albo wychwalał partię? Bo jeśli nie to idąc tym tokiem można by i kamerzystów #!$%@?ć z pracy albo każdego kto się uśmiechnął do kurskiego, a tutaj realnie moim zdaniem to trzeba bić po dupie mendy pokroju kłeczka, który dzięki pis wyciągnął w #!$%@?
  • Odpowiedz
memlał Kurskiemu na scenie aż samemu Jacusiowi było glupio


@eleganckichlopak: przecież o tym "cudzie życia który siedzi tutaj" bo zapewne do tego się odnosisz chodziło o dziecko Kurskiego, które się miało urodzić za chwilę albo juz było urodzone. W sensie, że nowe życie bla bla. Bo pismaki zrobiły z tego akcje jakoby Kamel mówi tak o samym Kurskim
  • Odpowiedz
@Jaadammm nie no to powinien być jedyny warunek przy tych czystkach - pan Sznuk i 1 z 10 zostaje, zresztą pewnie zostanie, bo to chyba jedyna osoba publiczna w tym kraju, która jest lubiana przez wszystkich niezależnie od poglądów politycznych.
  • Odpowiedz