Wpis z mikrobloga

  • 121
@Blanche_15 najbardziej w takich ludziach jak on denerwuje mnie to, że on nie widzi kompletnie nic złego w swoim zachowaniu, w jego mniemaniu on zrobił wszystko ok, ciasny umysł
  • Odpowiedz
@Yssuna: Dokładnie. Akurat w przypadku tych trzech krytyka nie wzięła się z nikąd i jest całkowicie zasłużona. Dareczku, nie mydl nam oczu i nie szukaj usprawiedliwienia w montażu, tylko weź odpowiedzialność za swoje zachowanie. :)
  • Odpowiedz
@HereAfter: Ten dzban myśli, że jak przez 95% czasu zachowuje się normalnie, a tylko przez 5% wali wieśniackimi i prostackimi tekstami, krzywdzi innych, to nie ma o czym mówić.
  • Odpowiedz
najbardziej w takich ludziach jak on denerwuje mnie to, że on nie widzi kompletnie nic złego w swoim zachowaniu, w jego mniemaniu on zrobił wszystko ok, ciasny umysł


@Yssuna: On po prostu jest za głupi, żeby zrozumieć, że jest głupi
  • Odpowiedz
najbardziej w takich ludziach jak on denerwuje mnie to, że on nie widzi kompletnie nic złego w swoim zachowaniu, w jego mniemaniu on zrobił wszystko ok, ciasny umysł

@Yssuna: To jest na swój sposób fascynujące. On stosuje de facto przemoc psychiczną wobec Nicoli? Nie ma sobie nic do zarzucenia. Ktoś mu napisał, że jest głupi? Ej, ej... są jakieś granice!
  • Odpowiedz