Wpis z mikrobloga

a teraz za występek Brauna ma odpowiadać cała #konfederacja ?


@Ksemidesdelos: Nope. Tylko Bosak. Bo zamiast trzymac strone prezydium sejmu sie wylamal i chronil dupe kolesia z partii.
Sprawa jest postawiona jasno. Nikt nie ma pretensji do calej konfederacji. Tylko do brauna (za deblna szopke) i Bosaka (za chronienie dupy debila).

The choice is Yours.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: To wcale nie jest przychylna sytuacja dla koalicji. W tej chwili w prezydium będą sami koalicjanci bez opozycji. PiS chyba może w głosowaniu jeszcze raz wystawić Witek, wtedy zarówno jej wybór, jak i jego brak będzie dla nich korzystny. Tak naprawdę na tym wyrzuceniu Bosaka z prezydium jedynie PiS i Lewica są w stanie wygrać.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Tylko ze wczesniej powiedzial ze jak konfa nie wywali dauna to on poprze wniosek o odwolanie Bosaka z prezydium. Dal wybor.

Ale swoja droga to skoro Bosak bronil dauna to dlaczego ma nie poniesc konsekwencji?
  • Odpowiedz
W tej chwili w prezydium będą sami koalicjanci bez opozycji.

@Reretos: Jakby Braun nie miał nasrane we łbie, to takiej sytuacji by nie było. Następnym razem polecam mądrzej wybierać swoich reprezentantów do sejmu.
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: Poseł Rutnicki napadł na innego posła. (nie jestem pewien czy jego czyn kwalifukuje się pod rozbój, czy do zniszczenia przedmiotu o mniejszej wadze), jednak dokonał przestępstwa na sali plenarnej. Wicemarszałkowie z KO nie zostali wyrzuceni. Jak widać już tutaj jest hipokryzja.
Zresztą powody nie mają większego znaczenia, 8 lat paplania o konstytucji i demokracji, a na końcu staną się łatwym celem dla PiSu przez liczbę przewodniczących komisji i prezydium sejmu
  • Odpowiedz
Poseł Rutnicki napadł na innego posła. (nie jestem pewien czy jego czyn kwalifukuje się pod rozbój, czy do zniszczenia przedmiotu o mniejszej wadze), jednak dokonał przestępstwa na sali plenarnej. Wicemarszałkowie z KO nie zostali wyrzuceni. Jak widać już tutaj jest hipokryzja.


@Reretos: okej, ale mnie nie interesuje twój whataboutism, że maciek coś tam kopnął jacka, dlatego możesz teraz nie jeść warzyw, gugu gaga. Masz 5 lat?

Zresztą powody nie mają większego
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: Co takiego? Podałem prosty przykład, gdy polityk z partii, która ma swojego reprezentanta w prezydium dokonał przestępstwa w sejmie, a nawet na sali plenarnej i ani on, ani wicemarszałek z ramienia KO nie ponieśli za to żadnych konsekwencji. To dowodzi hipokryzji tamtej strony.
Nic sobie nie przypomną, jego głos i tak nie miał w tamtej sprawie żadnego znaczenia. Zresztą on mógłby być przeciwny we wszystkim co pozostała część prezydium chce
  • Odpowiedz
@Reretos: Podałeś z dupy przykład, Rutnicki został za to ukarany poza tym, nie doprowadził do sytuacji zagrożenia życia wielu ludzi na sali. Bosak dostanie po dupie, bo nie potrafi jako członek prezydium być neutralny, już pomijam fakt, że skala obydwu wykroczeń jest kompletnie inna, to co Braun zrobił to złamał kilka paragrafów w jednym momencie, co jeszcze nie miało miejsca. Dlatego gugu gaga, jestem Reretos, mam 5 lat i najmocniejszym argumentem
  • Odpowiedz