Wpis z mikrobloga

Otrzymałem swoją paczkę! Miło było na początku wymienić kilka anonimowych wiadomości, aż dziś okazało się iż anonimową Panią Mikołaj jest @towarowa_petla
Bardzo ładne zapakowany karton po prosecco( ͡° ͜ʖ ͡°) a w środku długi, ładny i przyjemny list, bardzo miło się czytało.
W paczce znalazło się wszystko to czego... Czego nawet się nie spodziewałem xD
Nie mogę doczekać się kiedy skorzystam z kuchenki turystycznej, wręcz "zmuszasz" mnie do jakiegoś wypadu w górki i pierwszych testów. Szybkowar to będzie dla mnie próba, trzeba będzie przyłożyć się do tematu i zrobić coś dobrego i mięsnego. Skoro jest mięso to wypadałoby też mieć jakieś winko albo coś mocniejszego, chociażby o smaku mirabelki ;)
Słodycze to zło ale za to jakie dobre zło dlatego zjem je chętnie xD Ale ale jak już zrobi się ciepło to może wybiorę się na Podlasie, bo mają mapy będę znał już wszystkie drogi, ścieżki i ciekawe miejsca. W mojej paczce znalazły się także sole do kąpieli oraz żele, a jak wiadomo trochę relaksu zawsze jest wskazane.
Bardzo chciałbym podziękować za paczkę, kontakt i list, nic tylko trafiać na takiego Mikołaja jak @towarowa_petla
PS. Ostrzegawczy magnes z podlasia jest ekstra!
#pokapake #wykopaka
typowy-- - Otrzymałem swoją paczkę! Miło było na początku wymienić kilka anonimowych ...

źródło: temp_file8835573510659627414

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz