Wpis z mikrobloga

@Logika_wykopu: jaki antysemityzm? chyba masz na myśli antypolonizm w izraelu który widzieliśmy pare lat temu jak chcieli wbrew prawu międzynarodowemu od nas wyłudzić pieniądze za pomocą amerykańskiego kongresu
@Towarzysz_Pawulon: i bardzo dobrze, mam nadzieję, że przetraci to na jakieś głupoty.

mnie nie boli, bo każdy, poza konfederatami zdaje się, wie, że wybryk Brauna będzie miał długoterminowe konsekwencje dla konfederacji xDDD Ja jestem zadowolny, Braun powinien więcej takich akcji robić! #pochowacpodprogiem


A to co zbierze na tej zbiórce to są grosze, w porównaniu do tego ile straci długoterminowo przez ten wybryk xD


@AlbertoBarbosa: Pewnie poparcie dla nich wzrośnie za
osob wyznajacych katolicyzm coraz mniej w polsce, widac ewidentny trend spadkowy, w takim wypadku kiedy grzegorz braun wykona performance wyrzucnia krzyza z sali plenarnej do kosza? przeciez malo osob bedzie wyznawac to po co szopka?

chyba masz na myśli antypolonizm w izraelu


@BlueTony: aha, jak oni robia zle to nie nalezy pokazac ze my jestesmy ponad tym i mimo to ich szanujemy, czy moze lepiej zeby jakis debil z izraela za
aha, jak oni robia zle to nie nalezy pokazac ze my jestesmy ponad tym i mimo to ich szanujemy, czy moze lepiej zeby jakis debil z izraela za 10 lat mowil ze w polsce antysemitizm bo inny debil w sejmie gasil menore gasnica?


@harrame: a gdzie my coś złego robimy?
@Logika_wykopu jestem antysemitą bo mordują cywilów w Palestynie w tym niewinne kobiety i dzieci. Tak samo jestem antykacapem bo napadli na niepodległy kraj i mordują niewinne kobiety i dzieci. Mam ich kochać idioto?