Wpis z mikrobloga

#swieta ... Co jak co ale uwielbiam te wpisy ludzi którzy się obudzili że już jest połowa grudnia praktycznie a szukają prezentów słodyczy dekoracji...
... Gdzie wy żyjecie co wy macie w głowie że robicie takie durne wpisy???
... Nie chodzi mi o ich merytoryczność tylko o to że w ogóle ośmielacie się wpisywać takie głupoty że szukacie prezentów na tydzień czy dwa przed świętami gdzie sklepy są już po wykupywane z różnych towarów i już to se ne wrati...
... Rozumiem jak ktoś mieszka na jakiej wiosce ma problemy żeby gdzieś dojechać i tak dalej i tak dalej i tak dalej ale ludzie z tak zwanego miasta albo ludzie którzy faktycznie kupują internetem to chyba nie powinni w ogóle mieć takich problemów i takich wpisów robić...
... Muszę dodać do tego tych wszystkich którzy narzekają że sklepy wykładają na półkę towary danego święta na długo przed tym świętem - no i gdzie by kurka wodna byście zrobili zakupy na spokojnie gdyby nie to?
Tak samo byście narzekali że w sklepie towary są na tydzień przed a potem byście się zabijali o najgorszą zabawkę o najgorszy kawałek ciasta... A oczywiście wasze matki żony kochanki #!$%@?łyby w kuchni od rana do wieczora żeby tylko przygotować dla jaśnie państwa posiłek wigilię dekoracje posprzątać i tak dalej i tak dalej i tak dalej...:)
... To jest wykop ja wiem że tutaj są różne dziwne zachowania i różni ludzie tutaj siedzą ale weźcie dorośnijcie kurde w końcu bo naprawdę już nic nie pozostaje jak tylko sobie robić z was tak zwane jaja skoro nie dociera że trzeba dorosnąć i jakoś racjonalnie podejmować różne decyzje od zakupu chlebu po jakieś zakupy ważniejsze nie mówię że droższe ale że ważniejsze...
... Mam nadzieję że wszyscy którzy robią takie wpisy zostaną z ręką w nocniku na te święta i sprawią zawód swoim najbliższym a dlaczego?
Otóż dlatego że może wtedy dotrze do ich zakichanych łbów co robią nie tak i może przynajmniej część to otrzeźwi i wprowadzą jakieś zmiany w swoim życiu na tak zwany plus...
...Podpisano Wredny Grinch:)