Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka

Smutno sie patrzy jak duzo osob popiera szopke Brauna. Nie ma to nic wspolnego ze swieckim panstwem (czemu braun nie zdjal krzyza w sejmie)?

Legitymizowanie takiego wandalizmu to szuryzm. A od wczoraj wywalilo zawor szamba - wypełzły k0nfiarze i sie afiszuja z poparciem dla posla pajaca. Co to ma na celu?
  • 11
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy: duzo osob niestety pomija pewien fakt - obchody tego swieta dzieja sie za zgoda Marszalka Sejmu.

Co oznacza, ze Braun swoim widzimisie naruszyl powage sejmu i nietykalnosc gosci zaproszonych przez MS.

W jakim trybie ustawowym dzialal posel pajac? Gorąca polska szlachecka krew kazala chwycic za szabelke?
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy: uroczystości zapalania żydowskiego świecznika to element polityki antypropagandowej jakoby Polska była krajem antysemickim. Niestety jak widać duża część tego nie rozumie i działa czy to świadomie czy nie, z zupełnie odwrotnym skutkiem.

A to wynika z polityki i historii, głównie z tego że państwo ma duży rozdział wspólny z historią żydów, gdy niemcy mordowały obie grupy społeczne na naszych terenach. A potem polityka m in polskich obozów zagłady i
  • Odpowiedz
uroczystości zapalania żydowskiego świecznika to element polityki antypropagandowej jakoby Polska była krajem antysemickim. Niestety jak widać duża część tego nie rozumie i działa czy to świadomie czy nie, z zupełnie odwrotnym skutkiem.


@Eremites: Mnie dziwi, że spora część ludzi tego nie wie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gryyyn: Zapewne mają ograniczone horyzonty i nie widzą świata poza swoje otoczenie i to co im się wydaje jak jest. Często mówią że co ich obchodzi że ktoś sobie coś powie gdzieś, mimo że sami swoją wiedzę i światopogląd, oraz przekonanie jak świat funkcjonuje, opierają na tym co ktoś gdzieś im powiedział. Bez logicznej i naukowej argumentacji xd.

A potem wychodzi na to że mają wielki problem że ktoś coś
  • Odpowiedz
@Eremites: Mógł sobie wyjść na mównicę i pogadać bzdury, mógł zrobić wiele rzeczy bez robienia cyrku - ale to co #!$%@?ł to była skrajna głupota. Ja naprawdę nie mam problemu z tym, że on ma takie a nie inne zdanie. Niech sobie wejdzie na mównicę i pogada. W końcu jest posłem i został wybrany przez ludzi.
  • Odpowiedz
@Kura_Wasylisa Mało kto popiera szopkę, ale też mało kto wiedział że szopki w Polskim sejmie odstawia "jedyna słuszna" wiara. I za to że to nagłośnił należy mu się "dodejt 3zł" od tej durnej patologii wykopowej.
  • Odpowiedz