Wpis z mikrobloga

@majkelunio ale zamknij dupę dziecko XDDD ten zyeb ma być w zoo albo w chyclu a nie w sejmie, ewentualnie zakład psychiatryczny

A ty sobie znajdź innego action mana żeby pod niego walić gruchę
@Nodafaq o proszę samozwańczy pachołek pełowski mi się udzielił w wypowiedzi. #!$%@? te komentarze szufladkując ludzi jak wściekły ratlerek z pianą w mordzie. Zapraszam #!$%@?ć
@majkelunio: Ja się z nim w poglądach nie zgadzam, ale jak ktoś najpierw #!$%@? teatrzyk a potem wzywa do dysputy historycznej, to niech #!$%@? bo jest już za późno. Ukarać za bycie dzbanem, a nie za jakieś tam poglądy.
@tomekruslan @gryyyn
Tak obiektywnie rzecz biorąc i uwzględniając to jak bardzo wszyscy się zesrali jak w inny sposób pokazać sprzeciw wobec tych zapędów lizania dupy rzymianom?
Ja oczywiscie zdaję sobie sprawę, że braun ma odklejki godne wizyt u psychologa ale to co zrobił wymagało jaj ze stali szczególnie, że nawet najwiekszy świr wie jak szybko można zostać posądzonym o antysemityzm
Tak obiektywnie rzecz biorąc i uwzględniając to jak bardzo wszyscy się zesrali jak w inny sposób pokazać sprzeciw wobec tych zapędów lizania dupy rzymianom?


@majkelunio: Gdy nie liżesz jaj ludziom, u których jesteś jako kraj zadłużony to spłacasz szybciej i mocniej. To jest po prostu akt dyplomatyczny. A to co #!$%@?ł Braun to było danie amunicji do ręki propagandzie innych krajów, żeby po nas #!$%@?ć. Tu nie chodzi o indywidualną odpowiedzialność,