Wpis z mikrobloga

#sejm Brawo Panie BRAUN. W polskim sejmie nie ma miejsca na żydowskie święta, tym bardziej w momencie kiedy dokonują eksterminacji Palestyńczyków. Organizacja Narodów Zjednoczonych dziś w przytłaczającej większości zagłosowała za przerwaniem ognia z Strefie Gazy. Dość z poprawnością polityczną i chodzeniem na smyczy żydów,niemców,ruskich (kondominium pod zarządem powierniczym). Świat poza Izraelem i USA zdecydowanie popiera zachowanie polskiego posła, wystarczy wejść na yt czy fora.
jason24 - #sejm Brawo Panie BRAUN. W polskim sejmie nie ma miejsca na żydowskie święt...

źródło: grzegorz-braun-zgasil-menore-w-sejmie-przy-uzyciu-gasnicy

Pobierz
  • 23
@jason24 jestem ateistą i zawsze źle się czuję w obecności symboli religijnych, z wielu powodów. Wyobraziłem sobie wczoraj, że jestem nowym parlamentarzystą i przechadzając się po korytarzach Sejmu w przerwie natykam się na ten zapalony świecznik i dookoła niego ludzi, innych posłów, zdających się brać udział w jakimś obrzędzie religijnym. Niby są polskimi posłami jak ja, ale niektórzy mają dziwne czapeczki i mimo, że często głoszą poglądy o odrębności państwa i kościoła,
@RedBaron Przecież brałn tego nie chce. On chce państwo tylko z jego religią bez innych. Pewnie tak samo pisalbys gdyby ktoś z lewicy zerwał krzyż w głównej sali i wywalił go do śmietnika a potem spalił choinkę w holu?
Brawo Panie BRAUN


@jason24: Jak chciał robić dymy to mógł jej tą gaśnicą w łeb #!$%@?ć a nie resztę narażać na niebezpieczeństwo
@Thunderlane: dla mnie w urzędach i miejscach publicznych nie ma miejsca dla żadnej religii. Krzyże, gwiazdy, swastyki, sierpy i młoty, półksiężyce niech sobie wieszają u siebie w domach. Wszędzie indziej nie ma miejsca na zabobony.
@Wight No zgoda. To kiedy poseł brałn ściąga krzyż z sali plenarnej i wyrzuca choinkę z holu? Kiedy likwidujemy kaplicę sejmową i ban na wyrażenia typu "tak mi dopomóż bóg" przy przysięgach? Kiedy kończymy z zapraszaniem księży? Dopóki w sejmie zostają symbole religii katolickiej to równie dobrze może tam stać menora. Albo jesteś świecki albo nie jesteś, nie ma pomiędzy.
@gnt_1: No ale dobrze ci napisał trzeba być albo fanatykiem albo ruskim szonem żeby popierać świra Brauna który szarga wizerunek Polski
Dopóki w sejmie zostają symbole religii katolickiej to równie dobrze może tam stać menora. Albo jesteś świecki albo nie jesteś, nie ma pomiędzy.


@Thunderlane: tylko jakby nie patrzeć w Polsce mamy jednak więcej zdeklarowanych katolików, żydów jest 0.004% to mniej niż muzułmanów i buddystów. Więc nie widać powodu, dla którego miałby być tam postawiona menora. Co do kwestii tego kiedy braun zerwie krzyż to jego trzeba pytać nie mnie. Ja bym
@poczatkujacywycoopowicz: a jak inaczej miał zatrzymać te obrzędy w publicznej placówce, jaką jest parlament? Albo mógł sobie mówić bez efektu, ale coś zrobić. #!$%@?ł, nie powiem, ale skoro nikt nie słucha, to już trudno i zrobił co zrobił. Ja nie popieram sposobu, ale popieram wypieprzenie jakichkolwiek akcentów żydowskich z życia politycznego. Albo traktujemy wszystko na równi, albo wcale. Żydzi wystarczająco się już panoszą. Nikt nie powiedział stop, tylko znalazł się jeden