Wpis z mikrobloga

zagrożenie ustawowe to jedno, rzeczywisty wymiar kary to drugie.


@TestoDepot: Oczywiście. Polecam sprawdzić znaczenie słowa "może" :D

Kolejna sprawa to to, których czynów rzeczywiście mamy tu znamiona i co z tego ewentualnie może się utrzymać?


@TestoDepot: A to już sprawa prokuratury.

to zagrożenia pozwalają na warunkowe umorzonko


@TestoDepot: Które musi mieć przesłanki, a tutaj akurat tych przesłanek do umorzenia nie ma. W przypadku Brauna jest odwrotnie, jest on znany
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

tutaj akurat tych przesłanek do umorzenia nie ma


Pozostałe przesłanki oprócz zagrożenia i uprzedniej niekaralności za przestępstwo umyślne są z kolei raczej ocenne i to nie jest wcale takie oczywiste.

ma wiele założonych procesów


Ale karnych, cywilnych? Jeśli miałeś na myśli karne to dopóki nie jest prawomocnie skazany za umyślne przestępstwo to cały czas ma możliwość skorzystać z warunkowego.

Nikt mu tego nie umorzy.


Na etapie przygotowawczego istnieje jakaś szansa,
  • Odpowiedz
Gaśnicą proszkową, którą skierował też w kierunku ludzi (w tym dzieci),


@johny-kalesonny: pokaż mi na screenie w którym momencie celuje w ludzi xDDDD

a jednej kobiecie z premedytacją strzelił w twarz.


@johny-kalesonny: bo dostała szału macicy i #!$%@? wie po co zaatakowała Brauna kopiąc go i bijąc?

podobno braun w ogole nie chcial tego robic, ale ta babka jakimis zymianskimi zakleciami zmusila go do tego, a wzzystko po to zeby
  • Odpowiedz
@Novameh Mam nadzieję, że dostanie jeszcze pozew cywilny od Sejmu i od poszkodowanych i ich rodzin. A przy takiej kulminacji paragrafów z kk. będzie siedział, zawiasów nie będzie.

Obawiam się, że jakby tam było moje dziecko, to bym nie powstrzymał emocji i mu kontrolnie za*ebał. Oczywiście mam nadzieję, że do takiego aktu przemocy z mojej strony by nie doszło, gdyż tak nie należy postępować.
  • Odpowiedz
@Novameh zgasić to sobie mógł własne świeczki, we własnym domu. Jeśli miałby takie życzenie, a nikt inny by nie był zagrożony, to tam niech i benzyna gasi.

Tutaj typ w miejscu publicznym #!$%@? happening, powodując szkody i atakując ludzi, a motywował to nienawiścią do innej niż jego religii.

Nie wiem czy Braun to po prostu #!$%@? myślący że wszystko by wolno, czy kliniczny wariat, ale mam nadzieję, że dostanie bezwzględne więzienie albo
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: Wejść przed tę dyszę, chwycić ją i wycelować w siebie, to coś innego niż celowanie tą dyszą w kogoś.
Jakby ta kobieta miała więcej umiejętności, to podcięłaby Brauna tak jak próbowała i podczas upadku już mógłby być uszczerbek zdrowia na ponad 7 dni i miałaby kłopoty. Dobrze, że jest tak słaba. Szkoda tylko, że rzuca się z łapami niepotrzebnie, a później krzyczy, że ktoś ją atakuje, gdy to to ona
Nemayu - @Matylda_Megara: Wejść przed tę dyszę, chwycić ją i wycelować w siebie, to c...

źródło: image_2023-12-13_052825824

Pobierz
  • Odpowiedz
a jednej kobiecie z premedytacją strzelił w twarz


@johny-kalesonny: Nie przekręcaj ;) Braun celował w świeczki, a ta kobieta sama powiedziała, że z premedytacją wbiegła w ładunek gaśniczy bo chciała zasłonić świeczki (co z resztą widać na nagraniach), gdyż jest to dla niej ważny symbol, to tak jakby ktoś rzucił się pod pędzące auto i miał pretensje do kierowcy, że go potrącił
  • Odpowiedz
Art. 195. [Złośliwe przeszkadzanie w wykonywaniu aktów religijnych] § 1. Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto złośliwie przeszkadza pogrzebowi, uroczystościom lub obrzędom żałobnym.


@johny-kalesonny: Skoro powołujesz się na ten artykuł to pokazuje to tylko jak mało wiesz na tematy na które się próbujesz wypowiadać.
  • Odpowiedz
@gerbilos choinkę też już wywalił z budynku publicznego bo mu się nie spodobały bombki. Typ nie pierwszy raz coś demoluje, powoduje straty, zakłóca spokój bo coś nie jest zgodne z jego poglądami. Teoretycznie jest posłem by wykorzystywać swoją pozycję do przekazywania swojego stanowiska i interwencji poselskich, a w rzeczywistości zachowuje się jak jakiś dzieciak aktywista. Niech się następnym razem przyklei do podłogi to można go będzie tam zostawić i będzie chwila spokoju.
  • Odpowiedz
@Nemayu miałaby wejść przed napastnika i go podcinać xD
nie wierzę, że można takie gówno napisać.
Ona go atakuje? Typ zaatakował kilkanaście osób. Jakby to był wariat z nożem albo z bombą to byś pierwszy krzyczał, że ta kobieta bohaterka, bo chciała powstrzymać napastnika.
A, że to twój ulubiony polityk i reprezentujesz te same poglądy co typ, to "ona zaatakowała jego" xD
Wy naprawdę macie mega problemy.
  • Odpowiedz
miałaby wejść przed napastnika i go podcinać xD

nie wierzę, że można takie gówno napisać.


@Matylda_Megara: To ona jest napastnikiem. Nie wierzysz, że można opisać sytuację tak jak miała miejsce, zamiast kłamać? Ciekawe.
Weszła przed Brauna i próbowała go podcinać. Zgadzam się z tobą, że to zwyczajna głupota i jej zachowanie było idiotyczne. Rozumiem, że ci się to w głowie nie mieści, że można zachować się tak idiotycznie, ale ona to
Nemayu - >miałaby wejść przed napastnika i go podcinać xD
nie wierzę, że można takie ...

źródło: image_2023-12-13_065007397

Pobierz
  • Odpowiedz