Wpis z mikrobloga

Mircy, muszę wymienić zamek w drzwiach wejściowych. Mam takie informacje na pudełku. Wygląda legitnie jak wszystko czego potrzeba ale w sumie to nie wiem. Co z tych wartości wpisać żeby wyskoczył zamek czy tam wkładka która będzie pasować? Widzę na allegro że są jakieś 30/30, 45/30 itp. czyli w tym przypadku szukać 35/50 czy 50/35? Czy jeszcze cos innego? #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #drzwi #mieszkanie
grooles_ - Mircy, muszę wymienić zamek w drzwiach wejściowych. Mam takie informacje n...

źródło: temp_file5352676573651552687

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grooles_: podpowiem tak: wyjmij starą wkładkę i zwróć uwagę z której strony masz tę dłuższą stronę (50) największe znaczenie będzie to miało jakbyś np planował wymienić wkładkę na taką w której do zamknięcia od wewnątrz nie potrzeba klucza
RidgeForrester - @grooles_: podpowiem tak: wyjmij starą wkładkę i zwróć uwagę z które...

źródło: 17938

Pobierz
  • Odpowiedz
@grooles_ 35/50 lub 50/35. Nie ma to znaczenia. Duże znaczenie ma jednak po której stronie jest gałka.
Według rysunku jest po dłuższej stronie więc szukaj gałki 35/50g lub 50g/35.
Często są pakowane komplety do górnego i dolnego zamka ( jedna klucz-klucz a druga klucz-galka) więc na opakowaniu powinieneś mieć 35/50 + 35/50g
  • Odpowiedz