Wpis z mikrobloga

Nie jestem fanem szczęśćposła Brauna, ale będę miał bekę jak weźmie ogarniętego papugę, który zrobi z obrazy uczuć religijnych, bohaterską walkę z ogniem w publicznym pomieszczeniu zamkniętym w imię przestrzegania BHP. W sumie jeżeli ma być rozdział państwa od kościoła, a za szekle mogą sobie robić z przekonań Brauna spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, to nawet kibicuję temu rozwiązaniu ( ͡º ͜ʖ͡º) #polityka #sejm #oswiadczeniezdupy
  • 7
@JerzyDabczak: Żaden adwokat nie wybroni go z celowego psikania gaśnicą w twarz, dodatkowo nie wiem czy samo to przejście z włączoną gaśnicą nie podlega pod jakiś paragraf.

Na bank było to na szkoleniu bhp które przespałem ;)
no marszałek powiedział, że rozpatruje trzy paragrafy, obrazę uczuć religijnych, narażenie na utratę zdrowia i coś tam jeszcze. Więc jakby o to oskarżają


@JerzyDabczak: a to przepraszam, myślałem że mówił o tym tylko na swojej konferencji prasowej, nie słyszałem że mówił o tym gdzieś jeszcze. W każdym razie, jeśli chciał oskarżać go o popełnienie takiego czynu to się z tego wycofał. Ostatecznie, jeśli chodzi o religijny aspekt tego zajścia to zostanie