Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake
Dziękuję, to za mało powiedziane. Jestem naprawdę wzruszona, sami podziwiajcie. Gdyby to był konkurs, to @xReapeR by wygrał, bo potrafi zaskakiwać.
Od kalendarza star warsowego już muszę odganiać męża - najpierw opisuję pakę - potem przyjemności, choć pierniczka już zjadł i twierdzi, że pyszne. Jeśli chodzi o malowanie po numerach, to zwykle nie wybieram obrazków związanych ze swoimi zainteresowaniami, w sumie nie wiem dlaczego ¯\(ツ)/¯, więc malowanie Tarantino będzie podwójną przyjemnością. Grę o ruchu drogowym, to kurde sprawdzę dokładnie, czy wszystko tam jest zgodne z ustawą! ( ͡° ͜ʖ ͡°) I skarpetki friendsowe i mały yoda jako zakładka do książek, który jest przeuroczy. I pióro, którym będę może kiedyś pisać epopeje narodowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A rodzynkiem najpiękniejszym jest kalendarz, w którym każde zdjęcie jest jakby dla mnie, jakby skomponowane pod to, co lubię. Nie ukrywam, że Columbo dzielnie walczy o zaszczytne w nim miejsce, ale Adam Driver wygrywa w tym męskim wyścigu moich "crushów", tak teraz ponoć młodzież pisze. Dajcie spokój. Wiem, że to formuła gold, ale nie spodziewałam się aż tak mocno emocjonalnego doświadczenia.

Poproszę o plusiki i brawa dla Pana @xReapeR !
Wredna_pomarancza - #wykopaka #pokapake
Dziękuję, to za mało powiedziane. Jestem napr...

źródło: IMG_20231212_203109123_HDR~2

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz