Wpis z mikrobloga

Do zamknięcia weryfikacji zostało już tylko kilka godzin. Zarówno mój odbiorca, jak i nadawca jeszcze się nie zweryfikowali. Co jeśli okaże się, że obaj się nie zweryfikują? Z jakiej puli wtedy składane są nowe pary? No i co z elementami paczki, które już mam, a kupiłem je pod personalizację dla konkretnej osoby?
#wykopaka
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@CiekawskaWydra ja się martwię XD Trzecia edycja, w której biorę udział i pierwszy raz taka sytuacja. Zakładam, że jeśli mój nadawca się wysypie, to wtedy ktoś, kto zgłosił się na wolontariusza dostanie mnie. Natomiast cały czas zastanawia mnie, co w sytuacji, gdy mój odbiorca nie zweryfikuje się.
  • Odpowiedz
Czy to będą osoby, których odbiorcy/nadawcy nie zweryfikowali się?


@hoppek: dokładnie, jeśli ty będziesz już zweryfikowany a twój odbiorca nie to przydzielona będzie Ci taka sama osoba co jest w podobnej sytuacji co Ty.
  • Odpowiedz
  • 2
@Gmeras no to chyba już nie mam więcej wątpliwości :D Dzięki :D Moją paczkę mam zweryfikowaną i czekam na dalszy przebieg wydarzeń.
  • Odpowiedz
  • 0
@kateemusio przykro mi :(
Nie wiem w jakiej edycji bierzesz udział, natomiast z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że w formule plus trafiali się rzetelni, wywiązujący się ludzie.
  • Odpowiedz
@hoppek: właśnie w edycji plus. Stwierdzilam, że ze swoją kreatywnością lite to za mało. Sytuacja się rozwija, odbiorca w końcu odpisał - oby mu zweryfikowali paczkę, a nadawca dostał kilka godzin więcej po zaistniałej sytuacji. Trzymam kciuki żeby nie wyszła jakaś dodatkowa lipa, po prostu szkoda. Człowiek raz na jakiś czas wyjdzie ze strefy komfortu stara się zrobić coś na top i zamiast radości i ekscytacji pojawia się niepewność
  • Odpowiedz
  • 0
@kateemusio trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie ;) Chociaż już zostało naprawdę niewiele czasu i sam przestałem się już łudzić. Ja w tym roku załapałem się tylko na formułę lite, ale miałem nadzieję, że nic beznadziejnego się nie wydarzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@kateemusio u mnie sprawa wygląda tak, że nadawca i odbiorca poprosiłi o dodatkowy czas na weryfikację. I czas jest do wieczora. Ciekawe czy się wyrobią.
  • Odpowiedz