Wpis z mikrobloga

  • 176
@Szybkalada: a jakie to ma znaczenie w kontekście hipokryzji? Myślisz że jakby katolskie mambo jumbo było robione w sejmie, to Braun też by tak interweniował? Że przeszkadzało mu miejsce a nie "zła" religia?
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Czemu dałeś "zła" w cudzysłów? Chanuka jest symbolem pogromu żydostwa reformowanego (hellenistycznego) przez ortodoksów, ekstremistów pokroju Chabad Lubawicz. Świece chanukowe to symbol triumfalizmu rasistów, ksenofobów i zamordystów nad wierzeniami umiarkowanymi. To jest zło w czystej postaci.
  • Odpowiedz
@IgorM: bo użyłem zła w kontekście "nie pasująca braunowi, niewłaściwa" a nie w kontekście bycia złym. To się rozumie samo przez się, bo każda religia jest zła i szkodliwa
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: nick pasuje, to nie jest miejsce dedykowane dla obrzędów religijnych, tak bardzo płaczecie o krzyże pomimo tego że 70% polaków się z tym identyfikuje, a z obcymi zabobonami to już nie macie problemu fajnopaljaki
  • Odpowiedz
@epicko: @PotwornyKogut przerasta was czytanie? xD zacytuję siebie, trzeci komentarz w tym wpisie

a jakie to ma znaczenie w kontekście hipokryzji? Myślisz że jakby katolskie mambo jumbo było robione w sejmie, to Braun też by tak interweniował? Że przeszkadzało mu miejsce a nie "zła" religia?
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 hipokryzja to by była gdyby Braun kiedykolwiek głosił, że każda religia jest zła, a jednocześnie nie atakował chrześcijaństwa. Ale przecież on nigdy nic takiego nie mówił. Otwarcie wciąż wszędzie podkreśla, że jest wierzący. To inne religie są wg niego złe. Zaś gdyby mógł to by Maryję ogłosił królową Polski. Nie wiem czemu oczekujesz od niego krytyki katolickich guseł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tu hipokryzji nie widzę
  • Odpowiedz