Wpis z mikrobloga

Nauczył się


@Wasky: Sam je wymyśliłem. I co głupio ci teras, że jestem bardziej kreatywny od przeciętnego neurokodomitka co umie tylko kwiczeć w obronie swego idola xD
@Blaskun: No nie ma się co dziwić że wymyśliłeś, bo tylko z ujemnym IQ da się coś tak głupiego wymyśleć. Tylko jak zapisałeś sobie na kartce to i tak musiałeś się tego jeszcze nauczyć.
@walciak: Będzie nadal wujowo tak samo jak za PiS jeśli nadal będziemy brnąć w korpolewacką federalizację UE. Pisiory już zaczęły drogę podpisując kamienie milowe i inne szkodliwe dla zwykłego człowieka ustawy, które chciała unia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wasky: Urojenia, a kto wstawia obrazki o spijaniu łez pisowców? Jakbym byłszurem, to bym przeszukał twój profil i pewnie nie jednego zboczenia na punkcie PiS bym się dokopał, ale mi się nie chce xD
@Blaskun: A ja wolę sprawdzić z jakim szurem mam do czynienia, rzadko się mylę. I w tym przypadku też miałem racje. Plus do tego okazał się jeszcze stulejarzem i przegrywem xD.
@Blaskun: Nie dość że szur to jeszcze z urojeniami. Zażyj leki, bo to się leczy. Na stulejarstwo twoje już nie ma lekarstwa ale na głowę jest. Wiele ciebie z kaczyńskim łączy, jedyną kobietę jaką widzieliście to tą w jpg.