Wpis z mikrobloga

  • 6
@swiadekkoronny Ja pamiętam jak w TVP oglądałem live wjazd ABW do siedziby wprost i jak wszystkie redakcje i dzinnikarze od prawa do lewa wspierali Latkowskiego i w efekcie przegonili funkcjoariuszy ABW. Zjednoczenie się wszystkich sił niezależnego dziennikarstwa przeciwko państwowemu aparatowi tyranii. Nie wiem co jest bardziej przerażające że ktoś to zapomniał czy że obecne TVP w ogóle nie by tego nie pokazało jakby rząd PiS odwalił taką akcję. Problem w tym że
  • Odpowiedz
Patrzac w jakim punkcie bylismy w 2007 a w jakim 2015, dokonal sie niesamowity przeskok.
Jak wezmie sie pod uwage ze bylo to podczas i po najwiekszym od 90 lat kryzysie gospodarczym na swiecie, to praktycznie cud.

Wiadomo, ze wiekszosc mozna zawdzieczyc pracy polakow i czlonkostwu w UE, ale PO tez ma w tym pozytywny udzial.
  • Odpowiedz
@reveil: może Cię to zdziwi przy obecnych standardach, ale decyzji o zabezpieczeniu laptopa nie wydał Tusk (xd), tylko prokuratura.
I co jeszcze bardziej zdziwi Cię w obecnych czasach, to wtedy na czele prokuratury nie stał Minister Sprawiedliwości, tylko Prokurator Generalny - jako niezależny organ (wybrany, swoją drogą, przez Lecha Kaczyńskiego).
  • Odpowiedz
  • 1
@swiadekkoronny fakty są takie że mi się lepiej żyje za PiSu niż żyło za Tuska i tak ma miliony ludzi, wam sie po prostu propaganda partyjna PO z rzeczywistością rozjeżdża.

Już niedługo się przekonacie jak wygląda neoliberalna polityka Donalda Tuska, poróbcie sobie dodatkowe dziury w pasku bo będziecie musieli go mocniej zaciskać z miesiąca na miesiąc
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal

fakty są takie że mi się lepiej żyje za PiSu niż żyło za Tuska i tak ma miliony ludzi

No #!$%@? ciężko żeby ci się żyło gorzej, skoro minęło 8 lat xdd
W międzyczasie pewnie skończyłeś szkołę, dostałeś awans, rozwinąłeś firmę, czy co tam robisz
Cofnąć w rozwoju się chciałeś? xd
  • Odpowiedz
  • 0
@albercik90 ale mówisz o tej zadymie przed KSW, gdzie strzelano do górników, a komendantem był Szewczyk, który później zasłynął z #!$%@? komendy głównej z granatnika? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz