Wpis z mikrobloga

@mati1990: nie chce sie tu bawić w jakiegoś paliwode czy jak mu tam ale nie ma piszemy osobno. Niema może być osoba. Nigdy się o ortografie nie czepiam, sam robie sporo błędów i też pisałem nie ma razem. Aż w końcu w pewnej pracy która pisałem ktoś mi dobitnie wytłumaczył różnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także, bez urazy tak tylko wspominam bo tego słownik nie zaznacza jako
@BedeBorodJakMojTato

nie chce sie tu bawić w jakiegoś paliwode czy jak mu tam ale nie ma piszemy osobno. Niema może być osoba. Nigdy się o ortografie nie czepiam, sam robie sporo błędów i też pisałem nie ma razem. Aż w końcu w pewnej pracy która pisałem ktoś mi dobitnie wytłumaczył różnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także, bez urazy tak tylko wspominam bo tego słownik nie zaznacza jako błąd.
@xer78: dlatego piszę że nie jestem dobry z ortografii ale ta niema utknęła mi w pamięci ze względu na mocne czepianie się o to.

W sumie dzięki za to także bo tak jak niema i nie ma nie miało dla mnie różnicy tak samo miałem z także. Cóż wykop jednak czasem potrafi czegoś nauczyć.