Wpis z mikrobloga

#nfl
Ogółem jakie macie zdanie o Eagles w tym sezonie? Janusz here, ale w tym roku bardzo słabo wygląda ofensywa, no a zwłaszcza Hurts. Mam takie wrażenie, że na każdy dobry mecz zdarzają mu się 2 słabe/średnie, chociaż nie upieram się i może to iść nawet w proporcjach 1-3, czy 1-4.

Zdarzały mu się bardzo dobre spotkania, ale jakbym miał powiedzieć co w ofensywie zawodzi, to w dużej mierze właśnie on. AJ Brown, Sweat, czy Davonta Smith raczej na plus i często mam takie wrażenie, ze zdobywają dla Eagles sporo ekstra jardów.

No ale generalnie na początku sezonu Eagles bardzo dużo spotkań przepychali defensywą, z atakiem to od początku był problem. Teraz z defensywą są problemy, a atak jeszcze bardziej nie dojeżdża.
  • 7
@Wojt_ASR_: w każdym sezonie jest przynajmniej jedna taka drużyna fraudów. A jak jeszcze ta drużyna jest z NFC east i jej najlepszym zawodnikiem jest Center i Receiver to mamy doczynienia z fraudem na poziomie mikey mouse ringa Lakers :)

Muszę się oduczyć wchodzenia rano na tag bo chciałem ten mecz sobie obejrzeć do Kawy xD
  • 1
@19karol90: Nie powiedziałem, że są słabi, po prostu też w zeszłym sezonie tak uważnie ich nie oglądałem. A, że są jednym z faworytów NFC to wiadomo, ale przed sezonem byli zdecydowanym faworytem, no a drugą, za Chiefs, drużyną do wygrania super bowl. Teraz to o wiele gorzej wygląda.
  • 1
@Jrv20: No w sumie faktycznie sam sobie winien jesteś xddd Natomiast no ja tam widziałem gadanie, że Purdy nie jest w topce QBs, bo tam po prostu jest zajebisty system, a on jest jedynie jego częścią. Jako janusz się nie wypowiem ile w tym prawdy, a ile po prostu robienia hałasu wokół siebie, ale no wydaje mi się, że zdecydowanie łatwiej to do Eaglesów zastosować.

Tak jak piszesz. Kelce, AJ Brown,
@Wojt_ASR_: oni akurat mają bardzo mocną pakę w ofensywie. To, że ostatnio szło im "średnio", to nie znaczy, że sami są średni. Pierwsza rzecz, to wypadł im Dallas Goedert. Druga - AJ Brown też nie jest w stanie robić po ponad 100 yardów na mecz, a sporo meczy też pociągnął im za kudły. Po trzecie, to te porażki, które zrobili, to z zespołami, które z pewnością bedą się biły o SB