Wpis z mikrobloga

Dziękuję Ci pani Mikołajkowo najlepsiejsza na świecie - @moll () Dawno nie miałam takiej radochy z otwierania paczki, jak dzisiaj. I to w niedzielę! Zupełne zaskoczenie! Paczka pięknie, świątecznie zapakowana, niestety nie mam fotki, bo chciałam jak najszybciej dostać się do zawartości... Zaraz po otwarciu paczuchy poczułam piękny zapach! To pewnie perfumy pani mikołajkowej ( ͡º ͜ʖ͡º) Świetnie pomyślane, nawiązujące do mojego opisu, w którym napisałam, że lubię wszystko co ładnie pachnie. Tak właśnie było, już po otwarciu paczki :) A potem było jeszcze lepiej - woski zapachowe, mydełko, balsam do ust - wszystko pięknie pachniało i nadal pachnie.

Absolutnym hitem są custom made zakładki do książek nawiązujące do ulubionych fandomów - nawet Ogór Rick z Rick & Morty, o którym nic nie pisałam w opisie, natomiast z moich komentarzy na mirko mogło wynikać, że lubię ten serial ;). Zakładki na pewno się przydadzą - mam kilka książek, które zaczęłam czytać, a jeszcze nie skończyłam (głównie antologie) i nigdy nie pamiętam, na której historii się zatrzymałam...

Karnety dla pieska - bardzo pomysłowe! Ale się uśmiałam, jak je zobaczyłam :D Karnety na smaczek bez okazji już wykorzystane :D

Gierka w ZOO też idealnie pasuje do mojego opisu () Będzie na pewno grane, bo ostatnio z niebieskim mamy fazę na gry bez prądu (tzn. ja mam fazę, on to akceptuje).

Co do słodyczy - sporo tego! Krówek truskawkowych nie jadłam, jestem ich bardzo ciekawa, ale spróbuję jutro - dzisiaj już się strasznie zasłodziłam innymi rzeczami i teraz cierpię (). Słodkościami podzielę się z niebieskim, bardzo lubi słodycze "Pszczółki" :)

Dziękuję również za różowy, pachnący list! Wiem, że mało piszę na mirko i ogólnie mało jestem aktywna, ale postaram się poprawić! Może od dziś jeden wpis na miesiąc? Hmm ;) Od jakiegoś czasu chciałam wziąć udział w wykopace, ale do tej pory jakoś brakowało mi śmiałości. Cieszę się, że się przełamałam i zapisałam. Może za rok powtórzę.

@moll - życzę Ci spokojnych, radosnych Świąt, abyś je spędziła w cudownej rodzinnej atmosferze. Wirtualne uściski :)

#pokapake
ChissCake - Dziękuję Ci pani Mikołajkowo najlepsiejsza na świecie - @moll  (。◕‿‿◕。) D...

źródło: IMG_20231210_142736

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@moll nawet nie wiedziałem, że takie istnieją stąd ciekawość nad smakiem, takie popularne karmelowe to lubię raz na jakiś czas, a to brzmi całkiem ciekawie
  • Odpowiedz
@xReapeR: najlepsze jakie jadłam to były z żurawiną i jeszcze cynamonowe. Ale to już nie Pszczółka, tylko jakaś inna firma. Jeden rzut gdzieś trafiłam, także krówka niejedno ma oblicze ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@xReapeR: truskawkowe krówki są pyszne! Polecam! Myślałam, że będą bardzo słodkie, a nie są ;) Bardziej czuję krówkę niż truskawkę, co jest na plus :)
@galonim Patryk kręci się po parku i rozdaje pieskom smaczki! Warto mieć takiego Patryka w domu :)
@Semigod różowa różowej różową ;) ja myślę, że i facet by sobie poradził, poza tym liczy się serce włożone w paczkę, a tu to było :D
  • Odpowiedz