Wpis z mikrobloga

@Itslilianka nie te czasy. Dziś kompot praktycznie nie istnieje. Gdzie nie gdzie podobno są jeszcze niedobitki które potrafią pichcić ale na wlasny użytek. Dziś został tylko brałn, ale ogólnie heroina to mało popularny temat w Polsce. Kompot był bardzo wyniszczajacy pod wieloma względami, czego nie można powiedzieć już o brałnie porównując.
  • Odpowiedz
@Itslilianka nie prawda. Po kompocie tak, ale nie po dobrej heroinie czy dobrym bralnie. Heroina i heroinisci są naznaczeni dużym trochę niesprawiedliwym czasem stereotypem. Osobiście mogę powiedzieć z doświadczenia swojego i innych że wpływ na cerę jest taki że bywa się trochę bardziej bladym, ale to zależy od predyspozycji. Co do zębów, to po instensywnym i długim używaniu zaczynają się psuć, ale tragedii takiej jak pewnie myślisz nie ma. Poza tym jak
  • Odpowiedz
@Itslilianka i tak i nie. Zależy od predyspozycji i podejścia. Zależy, bo można spróbować i nie wracać do tego, ale jak ktoś szuka ucieczki ma problemy to najprawdopodobniej wleci w uzależnienie szybko. Ogólnie tak jak mówiłem to uzależnienie bywa podstępne i się rozwija. Też trzeba wyróżnić psychiczne i fizyczne, bo fizycznie nie da się uzależnić po pierwszym razie, potrzeba do tego czasu.
  • Odpowiedz
@Itslilianka ogólnie temat w popkulturze jest mocno przerysowany. Jeśli interesuje cię temat heroiny mogę polecić film trainspotting. Genialny, prawdziwy i nieprzerysowany.
  • Odpowiedz