Wpis z mikrobloga

Już dziś po walce:

Dziękuję wszystkim co mi kibicowali i przepraszam, że nie przygotowałem się tak jak powinienem, ale kiedyś w gimnazjum zwichnąłem palec i teraz kontuzja nogi mi się odnowiła w dodatku boks to nie jest moja dyscyplina zawsze mówię, że jestem parterowcem i mam najlepsze brazylijskie dżudżitsu we frikach tylko włodarze znów wywarli na mnie presję by wyjść do walki mimo kontuzji, a do tego nie zgadzam się z werdyktem 29:28 dla mojego przeciwnika, który oczywiście zasłużył na wygraną, ale w trzeciej rundzie prawie dwukrotnie trafiłem go cepem i inni sędziowie widzieliby to inaczej. Teraz krótkie wakacje w dubaju. a potem jak będzie czas, a nie będzie odwiedzę swoją córeczkę i wracam do treningów byście na fejm 20 zobaczyli w pełni przygotowanego farmaziego i wbijajcie na instagram do truemana jutro o 20 czeka was mega bomba i jedna rozlosowana osoba dostanie od niego absolutnie nic dziękuję, że jesteście.

#famemma
PogromcaPatusow - Już dziś po walce:

Dziękuję wszystkim co mi kibicowali i przeprasz...

źródło: Farmazi Farmazi

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@misrz_mocy_ognia: A ja uważam wprost przeciwnie. Ten koro to taki bocian malczyński sportowo się przebije, ale z tymi mocniejszymi obskoczy #!$%@? i pójdzie w odstawkę, a farmazeusz jakby dziś dostał ostro w #!$%@?ę to traci mocno wizerunkowo i by się odbudować znów musi dymić, a jak dziś wygra to dalej będzie stypił i mówił, że przez rywala ludzie wychodzą.
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow:

przez rywala ludzie wychodza


W sumie? Troche w tym racji. Kontrowersja farmazona zawsze przyciagala ludzi. O co on ma dymic z tym koro? Chlop jest zwyklym bezbekiem i nudziarzem to i farmazon nie ma z czego dymic i zwyczajnie sie mu nie chce nawet starac bo pewnie profitu z tego nie ma i woli siedziec cicho jak wiekszosc stypiarzy.
  • Odpowiedz