Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu publika zachowuje się jak zwierzęta? W większości są to bananowe dzieciaki z Bungee lub fani PalHajsTv. Czyli creme de la creme bezbectwa.
I żeby nie było, że nas nie stać na wykupienie miejsc na halę. Oczywiście, że nas stać, tylko w moim przypadku, a wiem że pewnie jest tutaj większość takich osób - oglądanie gali freak fight na arenie jest totalnie bez sensu - po pierwsze mało co widać, po drugie nie można pokręcić heheszków z braćmi i siostrami z wykopu. Ja sama zawsze wykupuję PPV - mało tego wykupiłam nawet na Clout po raz drugi i pewnie wykupię po raz trzeci pomimo ich wywaleń ze streamem.
Reasumując, na hali są przeważnie bezbecy i koledzy influenserzy, dlatego gwiżdżą i robią z siebie małpy, jednak może kiedyś uda się na jakiejś gali stworzyć sektor dla wykopu i wtedy wszystkie Szeligi, Faustyny, Maślany, Boxdele, Dubiele i inne typupodobne podmioty będą w strachu.
#famemma
  • 15
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: Potwierdzam, byłem parę razy, gdy robiłem fote z Nitrem to powiedziałem mu po cichu "pozdro z wykopu", to w czasie afery z jego synem, spytał się mnie tylko czy myślę,ze jestem śmieszny, po czym jakieś 16-18 latki zaczęli do mnie krzyczeć, że #!$%@?ć wykop XD
  • Odpowiedz