Wpis z mikrobloga

#friz szacun dla tej wiki że daje rade z tym że Kinga jest z mortalciem a ona to toleruje. Ciekawe jak by Hania zareagowała gdyby np Kinga świeżego jej odbiła. Afera by była jak #!$%@?
  • 27
@kowalesko nooo szacun dla niej że toleruje to że jej były chłopak ułożył sobie z kimś życie na nowo. Mega silna z niej babka na pewno codziennie od roku to przeżywa. To wcale nie tak że ma już dawno wywalone ( ͡º ͜ʖ͡º)
szacun dla tej wiki że daje rade z tym że Kinga jest z mortalciem a ona to toleruje. Ciekawe jak by Hania zareagowała gdyby np Kinga świeżego jej odbiła. Afera by była jak #!$%@?


@kowalesko:
1. Dzieci, dzieci... To, że ktoś nie pokazuje pewnych rzeczy nie oznacza iż takowe toleruje naucz się tego zwłaszcza przed kamerami. Prawda jest taka, że dopóki mają pewnie jakieś umowy i spina im się to finansowo
@Cztero0404 no nie wierzę że po roku nie przetrawila tego choć trochę. Wiadomo że na pewno ją to jakoś dotyka ale nie tak jak ludzie w necie sądzą. Przecież ona od pół roku wie o ich związku. No właśnie tego luzu akurat nie rozumiem. Sama stworzyła tego mema w ich grupie gdzie czasem przytaczają slowa piosenki i mówią "powoli ma dość". No chyba że to od kogoś innego wyszło ale wydaje mi
@Cztero0404 dodatkowo prawda jest taka że żadne z nas nie wie jak to wyglądało w środku. To nie są aktorzy profesjonalni że wszystko tobie ukryją pod kamerę. Takie rzeczy jak niechęć do drugiej osoby bardzo łatwo możesz zauważyć na filmach. Nawet jak będą się bardzo starać to w końcu to zauważysz. Przez ostatnie pół roku jakoś tego nie było widać. Jedyny problem jaki wydaje mi się że zauważyłem to to że genzie
no nie wierzę że po roku nie przetrawila tego choć trochę.


@maku_21: To widzisz, bo ja mam odwrotnie. Nie jestem w stanie uwierzyć, że ona to przetrawiła i przepracowała zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jest cały czas część jej życia dość spora. To nie jest sytuacja w której zrywasz z kimś jest ci smutno przez miesiąc i każdy idzie w swoją stronę tym od roku żyje internet (a przynajmniej pewna
@Cztero0404 no widzisz każdy z nas ma inne spostrzeżenie na ten temat. Ja sądziłem że już trochę to ogarnęła ale z drugiej strony nie wiadomo tak naprawdę bo żadne z nas jej do głowy nie wejdzie. Na pewno sporym problemem tutaj jest internet i jej fani. Ludzie od roku ciągle im o tym przypominają. Gdzie oni na pewno oby dwoje chcieliby iść już do przodu. Mortalcio ma tutaj trochę łatwiej teraz bo
Dodatkowo Mortalcio to też dość introwertyczny gość. Widać że większą frajdę sprawia mu nagrywanie do siebie na kanał w małym gronie ludzi. I w sumie zawsze tak było że to mocny indywidualista jest. Nie każdy też czuje się jak ryba w wodzie pracując w grupie. Myślę że po zakończeniu genzie jako jedyny pozostanie dalej gdzieś tam wysoko na YT.


@maku_21: Tylko, że widzisz. Mortalcio wcale nie zmienił grupy osób z którą
Za to do Wiki ciągle lecą komentarze że jest biedna poszkodowana itd. to też nie pomaga.


@maku_21: Może to będzie trochę kontrowersyjne, ale moim zdaniem ona jest biedna i poszkodowana. Jakby wiesz, była z kimś 5-6 lat bodajże mieszkali razem, zarabiali, mieli psa, wyprowadzili się do nowego domu, poznali się w Anglii jako dzieciaki i tak naprawdę po filmach było widać, że dziewczyna była trochę dla niego jak mama taka przychodzi
Na pewno sporym problemem tutaj jest internet i jej fani. Ludzie od roku ciągle im o tym przypominają.


@maku_21: Uważam, że takich ludzi nie można nazwać fanami. Twój fan to nie jest osoba która miesza ci się w życie
@Cztero0404 nie no jasne ja nie mówię że nie jest. Bo na pewno jest tylko wiesz słabo ciągle o tym czytać w komentarzach czy w wiadomościach. Dodatkowo to też jest ciężka sytuacja.
Przecież gość specjalnie do niej uczuć nie stracił. Jemu też musiało być z tym ciężko. Takie jest życie że ludzie i po kilku latach się rozstają. Niestety. Tylko że on tą "żałobę" przeszedł już wcześniej i może dlatego też lepiej
@Cztero0404

Uważam, że takich ludzi nie można nazwać fanami. Twój fan to nie jest osoba która miesza ci się w życie

No to akurat fakt ale niestety młodsza widownia czyli dzieciaki tego nie rozumieją
No to akurat fakt ale niestety młodsza widownia czyli dzieciaki tego nie rozumieją


@maku_21: Mnie zawsze zastanawia to tłumaczenie, że dzieciaki nie rozumieją. Bo kiedy ja byłem dzieciakiem a wcale nie było to tak dawno wcale (jestem około w wieku Wiki) to jednak było takie coś, że w pewnych sytuacjach nie robisz sobie z kimś zdjęcia, pewnych pytań się nie zadaje innym jakby kiedyś była trochę bardziej taka świadomość, że osoby
@Cztero0404
filmach było widać, że dziewczyna była trochę dla niego jak mama taka

No oglądam go z mniejszymi i większymi przerwami od kilku lat i fakt zawsze miałem wrażenie że to ona zabiega o niego bardziej niż on. Mam wrażenie że oboje nie byli dla siebie tak naprawdę. Wydaje mi się że gość przez to co przeżył w tym roku mocno zmienił swoje podejście do relacji. Chyba zrozumiał po prostu po tej
W tym momencie zastanawiam się tylko, czy jest fair wobec Przemka. Bo skoro dalej "tkwi" gdzieś w poprzednim związku, to zaczynam się martwić, że rzucenie się na nowy nie było tylko próbą pokazania "patrz mój ex-chłopaku, mam nowego, fajnego faceta, który się o mnie troszczy".

Mam nadzieję, że jestem w błędzie i nie skończy się to kolejnymi złamanymi serduchami.


@Poduucha: Przepraszam dziecko, ale stop. Jeśli relacja Wiktorii oraz Przemka ma miejsce
@Cztero0404

>No to akurat fakt ale niestety młodsza widownia czyli dzieciaki tego nie rozumieją


@maku_21: Mnie zawsze zastanawia to tłumaczenie, że dzieciaki nie rozumieją. Bo kiedy ja byłem dzieciakiem a wcale nie było to tak dawno wcale (jestem około w wieku Wiki) to jednak było takie coś, że w pewnych sytuacjach nie robisz sobie z kimś zdjęcia, pewnych pytań się nie zadaje innym jakby kiedyś była trochę bardziej taka świadomość, że
No oglądam go z mniejszymi i większymi przerwami od kilku lat i fakt zawsze miałem wrażenie że to ona zabiega o niego bardziej niż on.


@maku_21: To nie jest absolutnie żadna kwestia ''zabiegania o siebie'' panie kolego, po prostu w ten sposób zachowuje się każda normalna kobieta i bardziej powinniśmy się martwić gdyby tak nie robiły. Sorry, ale to co napisałeś nie ma sensu najmniejszego. Stawienie na relacje na yt to
@Cztero0404 chodziło mi że on dość często kiedyś powtarzał że kariera jest dla niego najważniejsza. Przez co wychodziło że związek był na drugim miejscu. Teraz mam wrażenie że zmienił do tego podejście bo swój zwiazek postawił na szali właśnie ze swoją karierą.