Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu pisałem że czekam na korektę żeby dokupić alt'ów. Oczywiście gruby miał inny pomysł :s

Chciałem dokupić solane (jako programista który wybierał blockchain pod projekt nft ten wybrałem jako najlepszy), ale niestety nie doczekałem się korekty, a teraz obawiam się wejścia w emocjach więc raczej odpuszczę.

Więc z ciekawości zapytam was jakie waszym zdaniem są fajne alty z potencjałem na solidne wzrosty? Mam do dyspozycji jeszcze 40k PLN i chciałem je włożyć 70% w cardano, 15% chainlink, 10% w AVAX i 5% w polkadot/xrp lub solane. Głównie jestem zainteresowany highcapami aby minimalizować ryzyko ale może macie też jakieś ciekawe medium czy low capy.

Oczywiście dokup zrobię jak w końcu doczekam się korekty, bo obecna sytuacja jak na to że jesteśmy w bessie/wcześniej hossie wydaje mi się bardzo ryzykowna.

Struktura portfela:

#kryptowaluty #bitcoin
Zaid - Miesiąc temu pisałem że czekam na korektę żeby dokupić alt'ów. Oczywiście grub...

źródło: temp_file3060574849015715470

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Zaid: z tych co podales to tylko chainlink, reszta to konkurencja ETH ktora na dluzsza mete nie ma z nim szans (aczkolwiek pompy moga byc). Poza tym inwestowalbym na defi zeby dostarczac plynnosci na gieldach i miec fee z kazdej transkacji, np. na parze eth-usdc.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@radzia666 Ale czy jest sens wchodzić na tak małe capy większy capitalem niż X000 PLN? Trochę się obawiam że w ich przypadku to totalny hazard, a rachunek zysku do ryzyka i tak rysuje się gorzej niż do dużych cap'ów
  • Odpowiedz
  • 1
@Zaid tron i algo jest jeszcze nie tak spompowany. A to coiny z top 15 i w poprzedniej hossie ładnie sobie radziły.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dean_corso myślę że ciut więcej osób niż wykop zakłada że będzie hossa na rynku krypto w ciągu max 4 lat :). Wiadomo istnieje szansa że coś wybije strukturę, ale według mnie na hosse jest więcej niz 50% szans, a to już mnie urządza w mojej strategi inwestowania.
  • Odpowiedz
@Zaid: Te alty które podałem mają swoje fundamenty i jest duża szansa na dobre zyski... np x10 od wkładu, oczywiście zawsze może pójść coś nie tak ale gra jest wart świeczki....
Trzeba ograniczać ryzyko czyli nie pakujemy wszystkiego w 1-2 alty tylko rozbijamy to na większą ilość. Jeśli masz 40tys czyli ok 10tys$ to najlepiej rozbić to na 5-6 altów...
  • Odpowiedz
@Zaid: Solana jeszcze zaskoczy :) Fantom, Render, Thorchain z takich pewniejszych, popatrz też na gamingowe tokeny, Atlas, Vulkan Forged, Monkey Balls, GameSwift, jakieś AI też by się przydało mieć FET, Ocean, społecznościówki jak Xad network czy Media, no i jakieś pieski obowiązkowo, Myro, Doge.
  • Odpowiedz