Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #sejm Pewnie wszyscy się zastanawiacie, dlaczego mimo, że mam propolskie i patriotycznego poglady to nie popierałem I nie popieram PiS'u? Zresztą wiele osób pisało do mnie na PW I pytało jak możesz nie popierać PiS'u z tak mądrymi i dobrymi poglądami? Otóż już wyjaśniam.. Nie popieram PiS'u głównie z jednego powodu, a mianowicie tego jak prowadzą politykę zagraniczna.. Jest to polityka skrajnie antyrosyjska, a usłużna wobec USA oraz Ukrainy... Nie podoba mi się to, że zamrożono wszelkie relacje gospodarcze i polityczne z Rosją jak zamknięcie handlu przygranicznego czy embargo na płody rolne.. Nie podoba mi się oskarżanie JE Putina o rzekomy zamach smoleński.. Nie podoba mi się również to, że PiS sprowadził tutaj amerykańskie wojska, które wywołały później wojnę na Ukrainie i to przez nich jest teraz w Polsce drożyzna.. To samo jak nie podoba mi się pomaganie Ukrainie na każdym kroku naszym kosztem.. Zasiłki, sprzęt wojskowy przez co sami się rozbrajamy i wszelką inna pomóc, która kosztuje grube miliardy.. Wiąże nadzieję, że Donald Tusk jeżeli będzie przy władzy zakończy ta farsę oraz przywróci normalna politykę zagraniczna, która była prowadzona w miarę rozsądnie w latach 2007-2015.. Jeżeli to zrobi jestem w stanie mu wybaczyć wiele błędów w polityce wewnętrznej..
  • 5
@Balonowy21: czyli typ ruskiego podnóżka jak sykulski, nic oryginalnego. Ziobro zaskoczenia również źe takie indywidua są przeciw obecnej większości parlamentarnej, prawdziwie propolskiej i patriotycznej.