Wpis z mikrobloga

Ehhh zabrałaby mnie taka urocza Polka np. do Paryża ( ͡° ʖ̯ ͡°). Fajnie by było ...

#p0lka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blueweb: Ty ją zabierz. Tylko dlaczego Paryż? Syf, murzyni, śmierdzące metro, 13 dzielnica to jakbyś pojechał do kraju 3 świata.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@macan

@Blueweb: Ty ją zabierz. Tylko dlaczego Paryż? Syf, murzyni, śmierdzące metro, 13 dzielnica to jakbyś pojechał do kraju 3 świata.


No ja to wiem, że Paryż to gówno. No ale wiesz Paryż, miasto miłości xd. Wolałbym tydzień w zaciszu gdzie dużo przyrody. Ja nie zabiorę bo one tylko brać chcą l a dawać to już nie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Linnior88

Nie biednie tylko rozsądnie. Góry to komercja dla biedy umysłowej. Paryż to smród. A taki Hel zimą - cisza, szum fal, mało ludzi, są puby i knajpy, foki można oglądać. I zabytki wojskowe, stare bunkry itd. No ale tak wiadomo "Hehe Hel, a co to za gówno?"

Przynajmniej wiem jaka żona by z Ciebie była....
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Linnior88

No śmiej się śmiej z rencistów. Przynajmniej sobie rentę dobrze zalatwilem. A są tacy co pracują i większe gołodupce bo piją, palą, chodzą na dziwki i grają w hazard, takich cały czas mamusia musi ratować. A kupił bym frytki! I to z rybą!!! ;)
  • Odpowiedz