Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję waszej pomocy w rozwikłaniu pewniej zagadki.
Na przełomie roku 2001/2002, nagle zacząłem mieć bardzo duże powodzenie u kobiet. Dosłownie zmiany były rewolucyjne, dziewczyny chciały się same ze mną umawiać. Na randkach pozwalały się całować, macać, itp. Ten stan trwał około dziesięciu miesięcy, poczym wszystko wróciło do starego trybu, czyli ciągle byłem nie w typie, itd. Jak myślicie co mogło być przyczyną takiej zmiany?
#blackpill #przegryw
  • 32
  • Odpowiedz
@gnomol: pewnie przypominałeś wyglądem jakiegoś celebrytów, i jak jedna to skojarzyła to potem wszystkie inne też chciały. Ale celebrytka się wypalił.
To jest naukowo udowodnione że laskom podoba się facet którego inne uważają za ciacho
  • Odpowiedz
@gnomol: No czasem tak jest, poza tym jest jakaś dziwna prawidłowość, że jak się jednej podobasz, to resztę też przyciągasz.
  • Odpowiedz
@gnomol

Pewnie w tym czasie zacząłeś dobierać odpowiedni pasek do spodni pasujący do butów, a później nagle znowu zaprzestałeś tego procederu.
  • Odpowiedz
@gnomol Może jakas "dla beki" rozpowiedziała że masz dużego khutasa a inne uwierzyły?
Znam przypadek że ziomal do 18stki był prawikiem, jak zaruchal taką niezbyt ładna to okazało się że dickmogguje Jaxa Slayhera i nagle w moment zyskał powodzenie
Swoją drogą pociumkałeś coś wtedy?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ulegly_bialy_cuck Miałem okazję, ale się wycofałem , bo nie miałem gumy, spotykałem się wtedy z taką dziewczyną. Co nie znaczy, że inne się mną nie interesowały. Mało prawdopodobne, bo te dziewczyny były z różnych środowisk i szkół. Problem w tym, że potem ta dziewczyna wyjechała na wakacje, a mi zaczęło spadać powodzenie. Jakby czar prysł.
  • Odpowiedz