Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem skonsultować. Kończy mi się 2-letnia umowa na internet w #toya, do tej pory płaciłem 49,99 zł za 300/30 Mb/s.
Obecnie za przedłużenie umowy zaproponowano mi 300/30 Mb/s za 69,90 zł lub 600/50 Mb/s za 72 zł. Oczywiście przy tak kosmetycznej różnicy w cenie, to jeśli już, zdecydowałbym się na 600 Mb/s. Natomiast moje pytanie brzmi - czy 72 zł to dobra/normalna cena, czy jestem robiony w tzw. #!$%@??

#toya #lodz
  • 27
@produkt: zorientuj się jakie masz możliwości w swojej lokalizacji i wybierz najlepszą.
Miałem w toya 300/30 na koncentryku i gdy skończyła mi się umowa przeszedłem na światłowód 600/100 z Netii, bo dawali cenę jak Toya (50 ZŁ) .
@produkt: hmmm dziwne ja za toya płace chyba 89 za gigabita, no ale razemz pełnym pakietem tv wychodzi jakieś 150 czy tam 170 i cena sie nie zmienila przy przejsciu na nieokreślony
  • 1
no ale masz alternatywę?

Jak tak, to mówisz że rezygnujesz i tu zaczynają z Tobą negocjować.

Jak nie masz alternatywy to po co się w ogóle pytasz?


@FrostlyMostly: No tak, masz jak najbardziej rację. Mieszkam w 2-letnim budynku i póki co jest tutaj tylko Toya niestety. Liczyłem się z podwyżką, ale nie sądziłem, że będzie to aż 20 zł miesięcznie, więc po prostu zapaliła mi się lampka i pomyślałem, że spróbuję
  • 0
a zainteresuj się czy np. zinet nie ma możliwości Cię podłączyć. Ja im płacę a kabel pociągnięty jest ze słupa toj toji


@kuncfot: dzięki. Z tego co widzę na ich stronie, to wypadają nawet gorzej niż Toya (79 zł za 500/50).
  • 0
hmmm dziwne ja za toya płace chyba 89 za gigabita, no ale razemz pełnym pakietem tv wychodzi jakieś 150 czy tam 170 i cena sie nie zmienila przy przejsciu na nieokreślony


@Leniek: co ciekawe, z tego co widzę na stronie, gdybym wziął 600/50 Mb/s z telewizją (pakiet oszczędny - 77 kanałów), to razem z odbiornikiem płaciłbym 73 zł, no ale ja i tak nie oglądam tv.