Wpis z mikrobloga

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że Katarzyna Kotula z Nowej Lewicy ma stanąć na czele Ministerstwa Równości. Nowy resort ma powstać w rządzie Donalda Tuska.


Nowe ministerstwo? Katarzyna Kotula: Mam nadzieję, że sprawy kobiet będą ważne


O chooy xDDD Ministerstwo do spraw R-Ó-W-N-O-Ś-C-I

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że chodzi o równość płci pod względem wieku emerytalnego, wymagań na testach sprawnościowych do służb mundurowych, ewentualnych powołań na przygotowawczą do woja, norm dźwigania w przepisach BHP? Nie wiem, może jakaś walka z kulturowym patriarchatem typu "kobiet się nie bije", "ratuje się najpierw kobiety i dzieci", "dziecko powinno zostać przy matce", "mężczyzna powinien płacić alimenty" albo coś.

No, ale nie xD Chodzi o lewackie bzdury. To całe ministerstwo będzie komiczne. Nie dość, że przepalanie kupy siana z budżetu na jakieś bzdury, na których zarobią tępe feministki, to jeszcze życie będą ludziom wywracać do góry nogami przez parytety płci. Zaczną od sektora publicznego, a potem się do dupy dobiorą prywaciarzom xD Hurr durr 50 % kobiet w radach naczelnych!!!11oneone

Polacy jednego ciemiężyciela pogonili i następnego wzięli pod dach XDD Teraz to będzie dopiero jazda. Po 8 latach absurdu i dymania nadszedł czas na kolejne 8 lat absurdów i dymania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #heheszki #bekazpodludzi #bekazfeministek #p0lka #polityka #4konserwy #lewackalogika #julka
  • 10
  • Odpowiedz
  • 9
@cybulion: A co ma Konfederacja do tego idiotycznego pomysłu? Poza tym, co to ma za znaczenie na kogo głosowałem? W tych może zagłosowałem, w następnych nie. Ja nie mam umowy z Konfederacją na głosowanie w wyborach xD Jak mnie #!$%@?*ą, to dołączą do grona powyższych
  • Odpowiedz
No, ale nie xD Chodzi o lewackie bzdury.


@Kopyto96: a skąd wiadomo o co chodzi? Caly news rozchodzi się 15s o wrzutkę adamek z tvnu, kotula nie komentowała tego jakoś konkretnie, a zgorzelski powiedzial ze nic o tym nie wie mimo, że ostatnio partie opozycyjne się zbierały nikt tam nie rzucil takiego pomysłu i nie widzi jakoś takiego ministerstwa.

a, i pomyliłeś w poście rady naczelne z radami nadzorczymi jak
  • Odpowiedz