Wpis z mikrobloga

W jaki sposób szuka się dostępnych tematów prac licencjackich? Moja uczelnia nic nie publikuje, na stronach wykładowców raczej też niczego nie ma i trochę nie wiem co z tym robić. Powinienem po prostu chodzić po profesorach, którzy zajmują się zagadnieniami, które mnie interesują, i pytać bezpośrednio? #studbaza #studia
  • 15
@doomerignorant promotora masz/nie masz? on cie nakieruje, chyba, że jeszcze nie masz, to możesz wybrać temat i się przejść spytać co myśli jakiś profeusur i czy ewentualnie cię weźmie, chociaż i tak wybiera się promotora teraz po rejestracji w usos chyba wszędzie
@visas: Właśnie przeglądam dokładniej to APD i widzę, że jest opcja wyszukiwania obecnych tematów, tylko niestety muszę po nazwiskach profesorów szukać, bo nie ma całej listy. Pytałem, bo dziś się dowiedziałem, że w sumie, to sporo osób coś tam już ma umówione, albo nawet piszą i poczułem, że trzeba działać w tym temacie.
@visas: Mówię zależy to od uczelni, wydziału fajnie by było jak ty to mówisz. Ale niestety to tak nie wygląda, większość na studiach 1 stopnia nie ma jakiejś ogromnej wiedzy perspektywy żeby iść w danym kierunku. Na studiach magisterskich to racja ,bo już człowiek ma jakąś wiedzę wie w jakim kierunku iść.
@visas: A do tej pory wydawało mi się, że skoro przedmiot "Pracownia licencjacka" jest dopiero w następnym semestrze, razem z proseminarium licencjackim, to w przyszłym semestrze dopiero trzeba będzie robić rzeczy.
@doomerignorant nwm, u mnie nie było proseminarium, tylko babka przyszła w czerwcu na drugim roku i powiedziała, żebyśmy już myśleli nad tematami przez wakacje, a jakos w lipcu była rejestracja na usos do promotorow kto pierwszy