Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Panowie, zgłaszam się z dobra nowiną, kolejny dzień zaliczony na plus.
Cóż mogę powiedzieć...Na pewno to, że wiem iż długo jeszcze nie będę wolny (dzisiaj kusiło, żeby skręcić do sklepu), ale po raz pierwszy od długiego czasu czuje że jestem wstanie dać radę i wytrzymać.
Jak u was, jakieś przemyślenia?

Edit: Zapomniałem napisać, że dziękuję wam wszystkim Panowie za wsparcie!!!

Dla przejezdnych informacja, że codziennie o 20:00 zapraszamy do dyskusji.

Wołam @DeutscheGesetze

#wychodzimyzalko #alkoholizm #depresja
  • 40
  • Odpowiedz
  • 5
@analog_brain dziś czysto, chociaż też kusiło, ale tylko przez moment. Generalnie gorzej jest z samopoczuciem, bo chyba zespół abstynencyjny mnie dopada, wczoraj ciężko miałem zasnąć i ogólnie w nocy się budziłem, cały czas dziwne pobudzenie. Teraz zbliża się wieczór i coś czuję że znowu będzie ciężko zasnąć. Ale walczymy dalej, będzie dobrze :)
  • Odpowiedz
@BooB @analog_brain To może nie być wina chęci alkoholu, ja w ogóle nie piję, a też ostatnio słabo z zasypianiem i wstawaniem - z czym normalnie nie mam problemu, być moze to skutek pogody. Fajnie, że walczycie, ja od siebie mogę Was dopingować niestety tylko plusikami.
  • Odpowiedz
Dzisiaj u mnie też ciężko, ale skusiłem się tylko na piwo bez alko, wiec chyba się mogę zameldować? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dominek No nie miras. To tak nie działa. Zerówki tez musza iść precz. Dasz radę. Ja od ponad roku mam małego psiego psychoterapeutę i powiem Wam Miruny, ze to jest najlepszy ktoś, kto mi się w życiu trafił.
  • Odpowiedz