Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki.
Zastanawiam się, co kupić mojemu narzeczonemu pod choinkę. Budżet do 300 zł.
Wymyśliłam sobie transmiter do samochodu, licznik rowerowy i kompresor akumulatorowy.
Biorę pod uwagę jakieś fajne gadżety elektroniczne, coś do Audi itp.
Myślałam też o jakiejś grze na PS4. Kiedyś mówił mi o God of War Rangarok. W domu mamy Fifę, Assasins Creed Oddysey, God of War, Days Gone, Gran Turismo, Wiedza to potęga, It Takes Two.

#gry #ps4 #prezent #technologia #motoryzacja
  • 9
@fotografiola:

Wiesz co, pod takie auta jak Audi to zakłada się moduł Android, ale on będzie droższy i to grubo.

Co do licznika. Fajna opcja, ale nie wiadomo jakie funkcje są dla niego priorytetem.

Kompresor akumulatorowy do pompowania kół w aucie? Powinien być taki fabryczny w bagażniku na wyposażeniu samochodu, więc może go ma.

Gra fajna sprawa. Teraz jest zima, cóż miałby robić. Tyle, że też trzeba trafić z tytułem.
Wymyśliłam sobie transmiter do samochodu


@fotografiola: Jak już jakiś gadżet do gniazda zapalniczki to ładowarkę Hama, one chyba jako jedyne na rynku mają w środku termopad, powodują bardzo małe zakłócenia w elektronice auta i mogą zapodać całkiem wysoki prąd do ładowania telefonu. Transmitery są do dupy, ładniejszy dźwięk podaje poczciwy kabel AUX. Test ładowarek tu: https://www.youtube.com/watch?v=W4dPfcLONKs

kompresor akumulatorowy


@fotografiola: Jak już kupujesz coś motoryzacyjnego to imo lepiej booster niż kompresor.