Wpis z mikrobloga

nie wiem co robic w tym zyciu

mieszkania nie kupie bo to dobro luksusowe

kobiety nie znajde bo jestem brzydki

moje jedyne hobby jakim jest motoryzacja zostalo zabite przez dobroduszna unie europejska

jakos bede musial przewegetowac to zycie oddajac sie dobrom doczensym w postaci papierosow, epapierosow, energoli i napojow wysokocukrowych, koholu i graniu w gierki

#przegryw
  • 11
ilez mozna grac w te gry


@phxnk: No wszystko po czasie jest takie nijakie. Człowiek obojętnieje i rzeczy, które dawały radość już nie uszczęśliwiają.
oddajac sie dobrom doczensym w postaci papierosow, epapierosow, energoli i napojow wysokocukrowych, koholu i graniu w gierki


@phxnk: dorzuć jeszcze divy i całkiem nieźłe życie
@phxnk: >moje jedyne hobby jakim jest motoryzacja zostalo zabite przez dobroduszna unie europejska
XD pewnie masz opla corse 1.2 i samochody ogladasz na Yt a cos gadasz, niby w jaki sposob unia zabila ci twoje HoBby? nie możesz teraz hellcatem jezdzic po warszawie?
@artiom143: zaczal sie proces wycofywania aut spalinowych z drog, to co mam robic? pracowac kilka lat by se kupic jakies auto do ktorego nie bede mogl zatankowac bo zastapia paliwo jakas mieszanka etanolu, kiedy silnik jest dostosowany do benzyny?