Wpis z mikrobloga

#zale sie. od kilku dni szarpie sie z kurierem ( nie bede ukrywał DPD), nie miałem opcji wyboru dostawy. multipack - pogubili paczki, udalo mi sie dogadac z Pania, niech jej bedzie Angrzelika bo nie wiem jak ma na imie, ze wyda mi czesc tego multipaka i reszte sobie odbiore jak dojedzie. tyylko #!$%@? teraz moje pytanie. jest #!$%@? zapłacone z adresu na dres, pogubili paczki, "nie ma i nic nam pan nie zrobisz, a nawet jak juz dojedzie to nie przuywieziemy tego bo nie mamy czym" Usługa opłacona z adreseu na dres. wiec sam odebrałem czesc z multipacku, po reszte tez bede musiał pojechac sam, nie chcieli mi dac czesci ale pani wyzej wspomniana Angelika jak jej powiedziałem ze kazy dzien postoju dla mnie jest 500zł straty a to zgodziła sie zebym sobie wziął czesc paczek chociaz regulamibn jej na to nie pozwala bo musza byc wszystkie zebym odebral.

A teraz plot twist, pracowałem kiedys na POCZCIE POLSKIEJ #!$%@? własnie w paczkach, zmieniłem prace ze wzgledu na zarobki- no chyba oczywiste. ale przez czas jaki tam byłem, błedy/pomyłki sie zdazaja, dzwonilismy do ludzi przepraszali i rozwiazywali problem jak najszybcierj, bywalo ze nie dalo sie zgubionej paczki komus podrzucic, to prywatnym samochodem sie po nia jechalo i dostarczało - zeby klient był zadowolony.

DZIEKUJE CI #dpd że od tygodnia wiziesz mia paczki które mósze i tak odbierac sam z waszego punktu vbo nie macie aut _to jest #!$%@? smiech na sali, nie przyjedziemy bo nie mamy auta, odbierz sobie pan sam, no #!$%@? LOL
  • 12
bywalo ze nie dalo sie zgubionej paczki komus podrzucic, to prywatnym samochodem sie po nia jechalo i dostarczało - zeby klient był zadowolony


@rysiekw84dkl: na poczcie? jestem w szoku i aż trudno uwierzyć
@rysiekw84dkl: To normalne, że zdarza się, że paczki z multipacku nie dojeżdżają tego samego dnia. I kurier nie może doręczyć ich, jeżeli są za pobraniem. Jak jest bez pobrania, powinien je wziąć i spróbować doręczyć. Do reszty 'bełkotu' wolę się nie odnosić, bo trudno jest mi to zrozumieć.
@darek-jg: Możesz myslic że kłamie, OK ale w oddziale w którym pracowałem dbalismy o to żeby klient był zadowlony. nie obowiazuje mnie jakas klazua poufności wioec powiem ci szczeże i tak tam pól dnie sie śpi, dwie godziny przekładasz paczki jak przyjada i 4h lezysz, spisz idziesz do zabi na to #!$%@? parówke +rób co chesz ale jak sie popieroliło co nie wazne czy my czy c ti co nam wysłali
@rysiekw84dkl: ja nie twierdze ze robiło sie robote za kuriera, ale my, albo odział wyzej cos #!$%@?ł to staralismy sie to naprawic najszybciej jak mozna, za paliwo zwrócili, robnota na poczcie , jesli cier zbardziej zalezy na kasie niz pieniadzach to prosze bardzo stawka minimalna, ale na 8H pracy, pracowałem moze z 3 ( nieliczac rozwiazywania problemów) to juz #!$%@? z nudów majac dostęp do systemu poczy wiesz gdzie jest zagiona
@Gumispam: nie za popbraniem, a paczki pogubili po drodze, jak kurier moze mi powiedziec " nie mam samochodu przyjedz sobie to weż" juz #!$%@? w te paczki o których mowa wyzej ta sama sytuacja niestet, nadaje paczke z adresu ( pierwszy i ostatni raz)) mam przedział zcasowy w którym kurier paczke zabioerze, 3h po przedzialke dzwodnie do dpd i panio mi mówi ze ine maja samochodu. to jest #!$%@? curk nie
@rysiekw84dkl: a tyeraz odbieghajac od tematu, chcesz cos zarobic = ale gowno, bedzie na pizze i piwo grajac CS, dalej bedziesz mieszkał u matki itd.panstwowa robota jest siwtna, pracowalem w kilku zwiazanym z tym, wiec TWOJE PODATKI o ile pracujesz szly na utrzymanie mojejego leniwego dupska, ALE JA NIE JESTEM TWOIM DZIECKIEM, NIE MUSISZ I NIE CHCE ZEBYS MNIE UTRZYMYWAŁ. chę godnie zyć za to co robię. nic wiecej
@Gumispam: takgdybyś nie siedział u matki w piwnicy co przynosi ci płatki z mlekiem to bys zrozumiał ze swiat kreci się naczej. te #!$%@? paczki sa warter ponizej 1000zł a moj czas ( pomnijam ze sam to gowno odbieramam) jkestem w plecy z czasem juz 2k.... na karte graficznA? BO MIO NIE, JA MUSZE SOBIE ZAROBIĆ
@rysiekw84dkl: tak naprawdę standardy w oddziałach dpd zależą w takim razie od rejonu. Ja to bym się zastanowił do kogo w dpd pretensje trzeba mieć, bo jednak pani na infolinii nie jest decyzyjna. Czy kurier, który powinien to doręczyć? Może, ale tak jak pisałem, zależy to pewnie od rejonu i może w w twoim oddziale jest tak w regulaminie dla kurierów, że nie mogą podejmować doręczeń, jeżeli nie ma kompletu. I
@Gumispam: Jak pisałem wyżej , robiłem na poczcie i tak, zdarza się jakiś problem, ale to trzeba go rozwiazać a nie ze oni mi mowia "nie mamy auta przyjedz sobie sam" i to nawet nie ze oni do mnioe zadzwonili tylko ja juz #!$%@? wydzwaniam co jest nie tak. zrozumial bym , spadł snieg, #!$%@? wpadł do rowu auto poszło na serwis, jak sie panu spieszy paczki są w oddziale, przyjade
@Gumispam: paczki o ktorych mowa w sumie sa warte niecale 700zł ( zapłacone z góry) a za kazdy dzien tego cyrku ze ich nie ma jestem 500zł w plecy, i momo ze Pani Andrzelika wspomniana wyzej wydała mi część chociaz nie powinna to i tak stoje w miejscu i dalej trace kase, no bo nadal nie dojechaly najwazniejsze komponenty. za pieniadze które juz jestem w plecy to taryfiarz by to przywiózł