Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się czyta te wszystkie komentarze jak robactwo na Fejsbukach i innych soszialach w tym na wykopie sra żarem na Ukraińców broniąc oczywiście za darmo te wszystkie transportowe januszeksy, które same mają nakręcone wałów co nie miara i zdrowy na umyśle człowiek powinien mieć ten cały protest głęboko w dupie xD
Trochę to przypomina sytuację z czasów pandemii - wielkie hurr durr protest, strajk gastro januszeksów, bronimy restauracje przed lockdownem, OTWIERAMY ( ͡° ͜ʖ ͡°) i cyk, PiS rozdał im 212 miliardów zł i lwia większość gastro z pocałowaniem rączki zamknęła się a na ulicach zostały tylko same szury, ewentualnie pracownicy gastro, których wcześniej gastro janusze pozwalniali by nie wypłacać im postojowego z tarczy antykryzysowej xD
Tak się kończy darmowe bronienie czyichś prywatnych interesów na ulicach xD

#ukraina #neuropa #januszebiznesu #bekaztransa #protest
  • 30
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Tu nie warunki pracy kierowców, czy zyski firm tranportowych chodzi. A nawet jeśli, to co w tym złego, że polski rząd powinien bronić portfeli polskich firm przewozowych?

Zresztą jak wożono pomoc na Ukrainę, to jakoś nie przeszkadzało Ci, że robią to dziadtansy? Wtedy Janusze transportu byli okej?
A teraz są źli, bo śmią mówić złe słowa w stronę świętej Ukrainy xD
  • Odpowiedz
@straszny_cham I teraz zamiast "zlotowiarskich patusow", jak to określiłeś swoją menelską patointeligencją, masz naćpanych gwałcicieli z azerskich pastwisk. Tak się kończy jak świat zacznie się układać wg wizji wykopków z wykształceniem gimnazjalnym, których jedynym biznesem w jakim uczestniczyli była wymiana tazosów na schodach podbazy.

Interesów polskich przedsiębiorstw każdej branży trzeba chronić każdymi możliwymi metodami, koniec kropka.
  • Odpowiedz
Śmiesznie się czyta te wszystkie komentarze jak robactwo na Fejsbukach i innych soszialach w tym na wykopie sra żarem na Ukraińców broniąc oczywiście za darmo te wszystkie transportowe januszeksy, które same mają nakręcone wałów co nie miara i zdrowy na umyśle człowiek powinien mieć ten cały protest głęboko w dupie xD

Trochę to przypomina sytuację z czasów pandemii - wielkie hurr durr protest, strajk gastro januszeksów, bronimy restauracje przed lockdownem, OTWIERAMY (
  • Odpowiedz
my jako naród musimy się trzymać razem


@mpetrumnigrum: Fajnie, tylko że na co dzień Polak sra na Polaka i to jest norma w tym kraju, zaczynając od poglądów politycznych kończąc na orientacji seksualnej xD

Dziś firmy transportowe upadną jutro mali rolnicy pojutrze, mali budowlańcy
  • Odpowiedz
Interesów polskich przedsiębiorstw każdej branży trzeba chronić każdymi możliwymi metodami, koniec kropka.


@wezsepigulke: Pod warunkiem że będę coś z tego miał ( ͡° ͜ʖ ͡°) za darmo bronić was biedatransów w internetach nie będę xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody Oczywiście że masz coś z tego, tylko trzeba na to szerzej spojrzeć. Jak zarobić Polak pieniądze to je wyda prawdopodobnie w Polsce, i to może w branży w jakiej działasz. Jak zarobić Ukrainiec to je wyda u siebie i nie zobaczysz z tego grosza. To.proste jak budowa cepa, a najlepiej to rozumieją Niemcy.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: mi jeszcze nic w portfelu nie przybyło od darmowego wspierania cudzych protestów, a Tobie?
W tej sytuacji jest nawet paradoks xD Mniej opłacani przewoźnicy ukraińscy to duży plus dla wszystkich innych polskich branż bo sprzedają się taniej niż polskie firmy transportowe xD to działa na takiej samej zasadzie jak tania siła robocza ze wschodu - działają na korzyść gospodarki Polski, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody jeśli tu zamieszkają i wydają te pieniądze to korzyść. Jeśli śpią w 20 w kawalerce i całą kasę wysyłają do siebie to niekoniecznie. Dlatego ważny jest wskaźnik przyrostu naturalnego z którym jesteśmy w dupie.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: no i co z tego, że tu mieszkają i wydają pieniądze? masz coś z tego? pokaż mi na kwicie ile z tego zyskujesz Ty, indywidualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile ci z tego tytułu pieniążków do portfela wpada
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody jakieś przeciętnie 10000zł miesięcznie przychodu z mojej pobocznej działalności - taxi wystarczy? Tyle mi wpada od polskich klientów nie biednych ukrow na dorobku. I wydaje to np w polskich restauracjach. Pasuje?
  • Odpowiedz
jakieś przeciętnie 10000zł miesięcznie przychodu z mojej pobocznej działalności - taxi wystarczy? Tyle mi wpada od polskich klientów nie biednych ukrow na dorobku. I wydaje to np w polskich restauracjach. Pasuje?


@wezsepigulke: Tak było, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody może jeszcze PITy mam ci skanować? I z takimi tu pisze co nie potrafią na działalności zarobić 350zl dziennie xD Pojęcie o ekonomii masz żadne.

Ale mam pomysł, weź tym przedsiębiorcom co tracą zrekompensuj z własnej kieszeni. Wtedy będziesz wspierał Ukraińców swoimi pieniędzmi a nie cudzymi i Twoje zdanie będzie cokolwiek warte.

W załączeniu jednodniowe płatności sama kartą z taxi.
wezsepigulke - @NaczelnyWoody może jeszcze PITy mam ci skanować? I z takimi tu pisze ...

źródło: temp_file5328225512047754013

Pobierz
  • Odpowiedz
Tu nie warunki pracy kierowców, czy zyski firm tranportowych chodzi. A nawet jeśli, to co w tym złego, że polski rząd powinien bronić portfeli polskich firm przewozowych?


@onucoutkajpysk: nie mam nic wspólnego z firmami transportowymi więc co mnie to obchodzi czy rząd ich wspiera czy nie, połowa tych firm pewnie i tak ma kapitał za granicą ulokowane a druga połowa to drobne januszeksy w której pracują Ukry za pół polskiej pensji a ich właściciel zbiera na nowego Porsche z salonu za 300k xd

Zresztą jak wożono pomoc na Ukrainę, to jakoś nie przeszkadzało Ci, że robią to dziadtansy? Wtedy Janusze transportu byli
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody tak, mam dwa TIRy pod szwedzka spedycją i z nadmiaru wolnego czasu jeżdżę na taxi, i jakiś cymbał dla ktorego 350zł dziennie to dużo nazwie mnie biedakiem i wymyśli analne fiksacje że zmyślonym szefem xD weź usuń konto
  • Odpowiedz