Wpis z mikrobloga

#fortnite jak można tak #!$%@?ć gierkę jedna aktualizacja to ja nawet nie xd, jak był teraz ten og sezon to już myślałem ze na stałe wracam do gierki. Odpalam sobie dzisiaj a tu 30gb aktualizacja i jak przez ostatnie tygodnie sobie #!$%@? po 2-3h dziennie to teraz grać się nie da. Ten movement jakiś dziwny, wolny, klatki polowe mniejsze, szkoda gadać i grać
  • 6
  • Odpowiedz
w OG nie grałem, ostatni raz przez dłuższy czas w Fortnite naparzałem ze 2 lata temu - zupełnie inna gra to jest, zbyt dużo się dzieje, dziwnie się steruje, raczej już nie wrócę do niej
  • Odpowiedz
  • 2
@ianvnd: masz racje teraz ta gra tak wygląda jak mówisz, w OG sezonie czułem sie po prostu "jak dawniej" jak w 3 sezonie kiedy graliśmy razem w to z kumplem ze szkoły
  • Odpowiedz
@Djgregor: przecież to OG to takie gówno, pusta mapa, wydawało się, że nikt nie grał. Bo potrafiłem przez 10 minut chodzić i nikogo nie spotkać. Teraz jest kozak właśnie, dynamicznie, polepszona grafika. Bugi zawsze były przy update, więc to nic nowego
  • Odpowiedz
przecież to OG to takie gówno, pusta mapa, wydawało się, że nikt nie grał. Bo potrafiłem przez 10 minut chodzić i nikogo nie spotkać. Teraz jest kozak właśnie, dynamicznie, polepszona grafika. Bugi zawsze były przy update, więc to nic nowego


@d4wid: powinni zostawić OG dla starszych graczy, a dla Maciusiów i Kamilków z 3C niech produkują to lego gówno oblepione brokatem. Ta gra zaistniała na rynku tylko dla tego, że
  • Odpowiedz