Wpis z mikrobloga

Czy jeżeli myślę o pójściu na ryby bardziej niż na jakieś imprezki, koncerty gdzie jest głośno to jestem już starym dziadem? 30 lvl here
Na wiosnę kupuje wędkę i rower bo mam elastyczne godziny pracy i często wolne i będzie wielkie łowienie #wedkarstwo () Dajcie jakieś protipy czego nie robić
  • 19
  • Odpowiedz
@b4rney cast to najlepszy wymiar łowienia drapieżnika, a już w ogóle najlepiej to tylko z łodzi, chyba że OP ma fajną rzekę pod nosem

@specjalista_od_bytu nie zapominaj o narzekaniu na pzw i wspominaniu w rozmowach z napotkanymi wędkarzami że kiedyś to była ryba, nawet jeśli łowisz od miesiąca
  • Odpowiedz
  • 0
Panowie mamy prawie 2024 każdy krytykuje casting a tak naprawdę po pierwszej próbie nie wraca do normalnego zestawu
  • Odpowiedz
  • 0
@Magiel-19 po pierwsze to wędkarstwo samo z siebie jest niehumanitarne. Po drugie to samo mogę powiedzieć o spiningu (mało to razy widziałem ryby wyciągane za bety).
  • Odpowiedz
@scophthalmusmaximus mirku casting to celne zarzucanie przynętą, ja po roku rzucania castem potrafie trafić przynętą w półmetrową przerwę między kapelonami. Nie obrażaj pan, dobre?

@b4rney swoją drogą powiem ci mirku że nie wiem jak ty ale ja najbardziej lubię łowić na lekkiego casta, mam zestaw do 25g i to jak celnie można podać slidera 7 czy żabe to nie ma porównania do spina. oczywiście nie łowię z brzegu, szkoda czasu
  • Odpowiedz
@specjalista_od_bytu: Przy spinningu kluczowym jest bycie cichym i niewidocznym niczym ninja. Do wody podchodzisz na kuckach, bezszelestnie. Unikaj słońca za plecami, żeby nie rzucać cienia na wodę. Sprawdź na YT gdzie rzucać na jakiego drapieżnika i jaką przynętę do tego wybrać. Również jak czytać wodę. Daruj se polowania na bolenia w warkoczach bo to wyższa szkoła wtajemniczenia.

Skąd jestes? Gdzie bedziesz łowił
  • Odpowiedz