Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPaczek: W ogóle po jakiejkolwiek skończonej szkole zatrudnienie powinno być ustawowo gwarantowane, a nie że marnujesz 3 czy tam 5 lat i wychodzi na to że równie dobrze mogłeś tą całą edukację olać ciepłym moczem
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: >Studia w 2k23 XDDDD

Bite 36-60 porządnych wypłat przechodzi koło nosa, no a siedzi się prawie tyle samo ile w robocie, o zaocznych się nawet nie wypowiadam, bo to jeszcze większy szajs.
  • Odpowiedz
Bite 36-60 porządnych wypłat przechodzi koło nosa, no a siedzi się prawie tyle samo ile w robocie, o zaocznych się nawet nie wypowiadam, bo to jeszcze większy szajs.


@Rogal25: Można być jednocześnie na dziennych (nie wszystkich kierunkach oczywiście) i pracować geniuszu.
  • Odpowiedz
W ogóle po jakiejkolwiek skończonej szkole zatrudnienie powinno być ustawowo gwarantowane, a nie że marnujesz 3 czy tam 5 lat i wychodzi na to że równie dobrze mogłeś tą całą edukację olać ciepłym moczem


@Szumikk: ludzie od urodzenia powinni być przypisani do jakiegoś zakładu pracy, oczywiście państwowego
  • Odpowiedz
@Szumikk: nigdy nie słyszałem, żeby ktoś uzyskał posadę przez znajomości - ani wśród rodziny, ani wśrod znajomych. Może to kwestia środowiska w którym się obracam, techniczno-inżynierskiego, w którym liczą się twarde umiejętności, czy może przez fakt, że nie mam w rodzinie wysokiego szczebla urzędników, ale z nepotyzmem się nigdy nie spotkałem. Gdzie wy żyjecie? XD
  • Odpowiedz