Wpis z mikrobloga

Robiąc zakupy przez aplikację mobilną Allegro to odczuwam wręcz przyjemność z korzystania. A przed zrobieniem czegokolwiek na olx łapię mnie strach bo wiem że coś zawsze się wywali. Nie wierzę że tak duża firma z takimi zasobami wydała takie gówno
Wiesz ze nie musisz tych uposledzonych apek uzywac? Chyba allegro jest jedyne gdzie apka ma prawie takie same funkcjonalnosci jak prawilna wersja webowa. Zbugownae na iOS system doskonaly dla bogaczy? Cos sciemniasz. Na webie masz filtry dodatkowo do ogarniania zmian na ogloszeniach, w apce nie ma tego. Dobra tylko do odpisywania ludziom.
@marsjanin2012 w domu wszyscy zdrowi? Skoro mają takie funkcjonalności w swojej aplikacji to mam chyba prawo oczekiwać że będzie działać jak należy? A iOS podałem w ramach identyfikacji systemu, a może ktoś z olx spojrzy i to naprawi
@krisswoj: tak beka z aplowcow od zawsze, od zawsze tez ludzie pisza ze olx na ios dziala fatalnie i myslisz ze cos sie zmieni? Blad z przecinkiem w cenie okolo rok byl na produkcji (wersja web) zanim to naprawili ale wg mnie naprawa z testami to 2h dla programisty (wliczam przerwe na sranie, kawe, pogaduchy z kolegami). OLX ma w dupie ludzi bo maja monopol. Jak widzisz nie jestes sam do