Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Skuli go od przodu i chłop wyrwał broń jednego z kabury i dokonal egzekucji...
  • 1
@3dnow: procedury są takie z tego co mi wiadomo, że zatrzymanych się przewozi zawsze skutych z tyłu, właśnie dla bezpieczeństwa samego zatrzymanego i policjantów, no i mi to kiedyś się podobało takie fajne przeżycie jak wprowadzają Cię na te komendę jak na filmach, skuty kajdanami z tyłu, pochylony, funkcjonariusz te swoje chwyty stosuje, żebyś numeru nie odstawił żadnego, efektowne takie to wszystko wtedy jest, ale po kilku razach calkowicie traci swój
  • 0
@Hissis To mnie normalnie prowadzili tylko, że od tyłu byłem skuty. Dopiero przy papierologii na moją prośbę przepięli mi na przód i jak mnie do domu wieźli to też byłem na zakuty z przodu.
Dlaczego go nie przeszukali?


@qwerss: Może wyciągnął im służobwą broń? Może nie mówią wszystkiego żeby się aż tak nie kompromitować. Zdjęcia z akcji z granatnikiem wyciekły dopiero przed wyborami... ¯\(ツ)/¯
  • 0
@qwerss: no bo to zależy jeszcze od nastawienia ogólnie i podejścia jakie mają w danej chwili, jak jest spokój kultura i ogłada, nic nie zwiastuje fajerwerek żadnych to nie stosują tych chywtów co tam dociska Ci bark, że się pochylasz w przód a ręce Ci się do tyłu wykręcają bo to niekomfortowe takie ogólnie dla zatrzymanego trochę jest
z fartem