Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Mam wrażenie, że Gdyby nie Madzia Muminek
Duży Mumin i Filipek dawno by przepadli na tym świecie.
Muminkowa dwoi i troi się przy knajpie a Włóczykij z Synem w kulki sobie lecą.
Mija kolejny tydzień, banerów, menu, ulotek nie ma..zamiast tego jest jeżdżenie skuterkiem w lewo I prawo. A Filipek siedzi na krzesełku i Gapi się na ulicę jak ciele.
Panowie weźcie się do roboty, pomóżcie Muminkowej bo kiepkiego z wami będzie.
  • 11
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka:
No to jest taka super mama co się dwoma sierotami niemotami upośledzonymi opiekuje.
Nawet jako hejter nie mam jej nic do zarzucenia,mocno jej kibicuje że tak powiem.
Najbardziej pracowita i poukładana osoba w tym kambo uniwersum.
  • Odpowiedz
Najbardziej pracowita i poukładana osoba w tym kambo uniwersum.


@Moczymorda77: Zupełnie jakbym czytał o Krzyśku spoconym na początku jego "kariery" Pamiętajmy ze do kambo nie przyjeżdża nikt normalny na stałę. Nikt! Muminkowa też swoje za uszami musi mieć.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88:
Wyjdzie w praniu po alkoholu i biesiadach u łysego na pewno ta menda wyciągnie z nich informacje.
Jak na razie dają rade lepiej niż kamerdynerzy bo są krótko żebym mógł się coś więcej doczepić.
Święta,nowy rok będzie pite grubo :d
  • Odpowiedz
  • 8
@Towarzysz_Sobaka wytłumaczcie mi w takim razie fenomen Muminkowej ? Jak ogarnięta ? Że piecze ciasta i robi domowe obiady ? Że bez problemu daje się o filmować u łysego kiedy bełkocze nawalona? Czy że ściągnęła swojego chorego syna do kraju 3-ciej kategorii, bez ubezpieczenia bez dobrych specjalistów? Że założyli wielki byzness, bez wyposażenia, reklamy i jakiegokolwiek plany ? Nawet rachunku nie ogarnęła dla łysego ... Po tym sądzicie że jest "ogarnięta "
  • Odpowiedz