Wpis z mikrobloga

#famemma podsumowując bo część tutaj ma ujemne IQ.
Będzie walka Natan vs polak
Wiadomo że polak zgodził się na walke,bo ma obiecane że nie będzie odpalony protokół, co potwierdził druid.
Natan nie odpali na konfie,bo go wywalą z federacji,a to jego jedyne źródło utrzymania.
Natan jeszcze może wyjść z twarzą.
Na konfie ciśnie polaka od wszystkiego,po czym mówi że nie da mu walki bo polak nie zasłużył i nie da mu zarobić.
Chyba że Natan faktycznie ma popalone styki i wjedzie z protokołem. Ale wątpię bo na aferkach był lekko obsrany, gdy zaczynał temat
  • 16
@ludi91: trzeba mieć popalone styki żeby wyjechać z protokołem ? Fame to już nie jest jedyne i główne źródło utrzymania Natanka naszego.
Ma 3 mieszkania ,które pewnie wynajmuje,ma jakieś tam działalności jeszcze. Gadał o tym u szalonego ostatnio
@ludi91 sugerowanie że jeśli wywala go z Fame MMA to nie weźmie go Clown lub Prime

To "dogadanie się" bardzo szybko przestanie obowiązywać kiedy w grę wejdzie generowany przez niego ogromny ruch (czyli kasa)
@optimusprime2: myślę, że tu nie chodzi o żadne dyktowanie warunków... Wjeżdżanie na rodzinę samo w sobie jest zwykłym #!$%@? i czegoś takiego po prostu się nie robi, no chyba że jest się zwykłym śmieciem bez jakichkolwiek zasad moralnych. Na Fame walczy Polak a nie jego matka więc po co ją w to mieszać?
@KochanekAdmina: @Queque1 ale tutaj nawet nie mówię o Natanie tylko o was, wy nie macie żadnych oporów. Już pomijając całkowicie brak sensu ciągłego poruszania tematu matki Polaka kiedy to o jej syna chodzi... Nawet jeśli jego matka jest prostytutką to po co cały czas o tym mówić? Wy czerpiecie z tego jakąś dziwną chorą satysfakcję czego kompletnie nie potrafię pojąć... Są jakieś granice dobrego smaku i pewne zasady moralne, których nie
Już pomijając całkowicie brak sensu ciągłego poruszania tematu matki Polaka kiedy to o jej syna chodzi... Nawet jeśli jego matka jest prostytutką to po co cały czas o tym mówić?


@Royaleksdka: Bo to Adriana boli i jest generatorem kolejnych farmazonów. Gdyby Adi powiedział że OK MOJA MATKA TO PROSTYTUTKA I CO Z TEGO? to by zamknął wszystkim mordy, ale gość jest nałogowym kłamcą z krótkim lontem xD

We freakach musisz mieć