Wpis z mikrobloga

moim zdaniem lepiej eliminować słabe jednostki niż mają potem chorować i cierpieć całe życie ale nie bo trzeba urodzić wszystko


@teslamodels: jak się to ma do finansowania in vitro z budżetu państwa dla starych bab z ciążami geriatrycznymi? Ciąża w wieku 40 lat i zespół dauna bardzo się lubią. Najpierw wywalić ze 100k żeby ze 5 razem się udało a później ze 20k na aborcję, a ty wykopku masz za to
  • Odpowiedz
moim zdaniem lepiej eliminować słabe jednostki niż mają potem chorować i cierpieć całe życie ale nie bo trzeba urodzić wszystko


@teslamodels: perspektywa się zmienia gdybyś to ty miał być tą jednostką
  • Odpowiedz
perspektywa się zmienia gdybyś to ty miał być tą jednostką


@lubie_milfy: Nie do końca. Wielu ludzi na pytanie czy wolałoby się wcale nie urodzić albo urodzić i być całe życie warzywem, raczej wybrałoby pierwszą opcję.
  • Odpowiedz
moim zdaniem lepiej eliminować słabe jednostki


@teslamodels: Wykopek właśnie wychwala regulacje bardziej autorytarne niż u Hitlera, Pol Pota i Stalina razem wzięte a wykopki plusują. xDDD

No bo oczywiście to wykopki będą decydowały, kto jest słabą jednostką, a nie jakiś urzędnik.
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@? co bekowego względem prawaków na tym obrazku? Każdy bez rozeznania i przyjrzenia się temu zdjęciu stwierdziłby, że to zdjęcie spod mikroskopu.
Nie trzeba być za to biologiem żeby odpowiadać na pytania w kwestiach moralnych ????‍♂️
  • Odpowiedz
boli Cie bo dałeś się nabrać?


@#!$%@?: Uważam że żart jest słaby, a jaranie się nim jeszcze słabsze. Żart na poziomie "O Patrzcie, Pani z kasy w Biedronce pomyliła całkę x^2 z równaniem kwadratowym. Beka z niej xD", czyli na poziomie osoby która próbuje sobie coś skompensować.
  • Odpowiedz
moim zdaniem lepiej eliminować słabe jednostki niż mają potem chorować i cierpieć całe życie ale nie bo trzeba urodzić wszystko


@teslamodels: dokładnie tak działa ewolucja. Normalnie uznałbym katolicką troskę o „życie nienarodzone” za uroczą i wyraz ludzkiej empatii gdyby nie to, że nagle mają to życie w dupie jak tylko się urodzi albo ma inne poglądy, czy bron borze, wyznanie
  • Odpowiedz
lepiej eliminować słabe jednostki niż mają potem chorować i cierpieć całe życie


@teslamodels: mocny argument przeciwko in vitro. Rzeczywiście trzeba eliminować człowieka co nawet nie potrafi zrobić dziecka, zamiast pozwolić mu sztucznie przekazać dalej swoje wadliwe geny
  • Odpowiedz
  • 2
@#!$%@? ja nam to gdzieś czy to człowiek czy nie człowiek, bo tak właściwie co za różnica kiedy się to życie zaczyna. Ktoś chce usuwać ciąże to powinien móc to zrobić, sama mam niemowlaka i chociaż wiem, że każdy był dał radę dziecko wychować i kochać to jednak nie mój wybór i nigdy nie będzie. Są takie reguły jak 12 tydzień ciąży max do aborcji i takie jest najlepsze rozwiązanie.
  • Odpowiedz