Wpis z mikrobloga

#polityka Hołownia jak zaczął fajnie, tak już mnie zaczynają męczyć te ciągłe komentarze odnośnie pisiorow. Ja wiem, że gnębienie pisu jest w modzie, ale liczyłem, że jako marszałek wprowadzi więcej powagi, żeby sejm przestał się kojarzyć z cyrkiem. Powoli to się zamienia w jakiś stand up Szymona, żeby tworzyć tiktoki i żeby padały komentarze jak to Szymek kogoś zaorał.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Misticmac: to się w porę obudziłeś, ten typ ma mentalność nastolatka, założę się że ogląda te urywki z kolegami z podstawówki popijając cole
  • Odpowiedz
@Misticmac: drugi tydzień i już takie przemyślenia? Ktoś czyta pisowskich klepaczy co mają zniechęcić do wysokich standardòw? Gdyby pis nie zachowywał się jak w oborze to byłoby zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
@Misticmac: Masz do tego prawo, w końcu to wolny kraj. Na tej samej zasadzie ja mam #!$%@? na twoją opinię. Hołownia zapewne nie ma, bo nawet nie wie, że coś takiego jak ty istnieje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Misticmac: alez sejm wlasnie zawsze tak wyglada, przynajmniej jesli szlo o wystapienia poslow.
Teraz zmienial sie tylko prowadzacy i zaczal wymagac przestrzegania pewnych zasad. No i jest niezlym showmanem z doswiadczeniem medialnym, wiec sam tez rzuca tekstami ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aster1981: tylko, że ja liczyłem, że coś się zmieni. Dlatego jestem zawiedziony, ponieważ miałem nadzieję, że skończą się te głupie teksty pod śmiechy, a będzie więcej szacunku i merytoryki.
  • Odpowiedz
@Misticmac: jakim cudem na to liczyles? Nasz parlament nie jest tu zadnym wyajatkiem. Poslowie staraja sie zablysnac na tyle, by zostac zapamietani.
Przy czym odchodzimy tu juz calkem od samego marszalka. Takze w sumie nie rozumiem juz czego oczekiwales.

No ale istotne jest to, ze Holownia dziala tak jak oczekuja wyborcy i ladnie ora pisowcow ;)
  • Odpowiedz