Wpis z mikrobloga

#polityka Hołownia jak zaczął fajnie, tak już mnie zaczynają męczyć te ciągłe komentarze odnośnie pisiorow. Ja wiem, że gnębienie pisu jest w modzie, ale liczyłem, że jako marszałek wprowadzi więcej powagi, żeby sejm przestał się kojarzyć z cyrkiem. Powoli to się zamienia w jakiś stand up Szymona, żeby tworzyć tiktoki i żeby padały komentarze jak to Szymek kogoś zaorał.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Aster1981: no widać byłem naiwny licząc, że nie będzie rzucać kilka razy tych samych żartów, które nie wprowadzają zupełnie nic do obrad. No ale niektórzy chcą polityki, niektórzy przedszkola
  • Odpowiedz
@Misticmac: wydaje mi się jednak że większość jego komentarzy jest "w odpowiedzi" do absolutnego chamstwa, buty i oderwania od rzeczywistości pisowców. Wątpię żeby cisnął kogoś kto zachowuje należytą kulturę. Chyba że się mylę?
  • Odpowiedz
  • 2
@Misticmac i dobrze, niech ich jedzie za powołanie rządu na 2 tygodnie co jest jedynie na szkodę Polaków.

Niech ich jedzie za to, że ich głównym argumentem przez ostanie lata było strasznie Tuskiem, które aż urosło do miana mema bo "wina Tuska".

Niech ich jedzie za ich chamstwo, butę i arogancję. I tak jest dla nich milszy niż PiS był dla opozycji gdy miał władzę.

Poza tym wciąż jest mniej męczący
  • Odpowiedz